0

Telefon Atrium Biała

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-11-06 09:25:46
  • Data modyfikacji: 2022-09-27 15:11:08
Telefon Atrium Biała

Atrium Biała telefon - zadzwon i zapytaj o dostępność sklepów. Informację na temat parkingu. Zgłoś zagubienie rzeczy w galerii. Aktualne dane kontaktowe

Atrium Biała kontakt

Atrium Biała jest pierwszym centrum handlowym w Białymstoku. Oferuję ona bogaty wybór sklepów wiodących marek odzieżowych, kosmetyków dla kobiet oraz mężczyzn.

Kontakt Atrium Biała umożliwia w celu zgłoszenia zagubionych rzeczy lub w celu uzyskania informacji na tematy związane ze świadczeniem usług przez centrum. Możliwe jest również zapytać się o parking. Kontakt z Atrium Biała możliwy jest poprzez wysłanie wiadomości e-mail lub formularza kontaktowego. Atrium Biała telefon obsługuję przez punk informacyjny w godzinach pracy placówki.

Atrium Biała telefon

Atrium Biała telefon obsługiwany przez biuro informacyjne udostępnia na swojej stronie internetowej. Można zadzwonić do placówki i zapytać o nowości, wydarzenia oraz zgłosić swoją opinię. Możliwe jest również skontaktowanie się z galerią w celu wynajęcia powierzchni.

Atrium Biała telefon 085 874 42 40

Atrium Biała kontakt online

Atrium Biała kontakt online możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail, który został udostępniony na oficjalnej stronie. Możliwe jest również skontaktowanie się z centrum poprzez formularz kontaktowy. Wysyłając wiadomość możliwe jest zadanie pytanie z zakresu świadczenia usług przez galerie.

Atrium Biała telefon 085 874 42 40

Atrium Biała dane kontaktowe

Szczegółowe dane kontaktowe Atrium Biała udostępnia na swojej stronie. Aby odwiedzić galerie w celu porozmawiania z zarządem, można się wcześniej umówić na spotkanie.

Atrium Biała adres
ul. Czesława Miłosza 2, Białystok 15-265