0

eSmoking World telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-07-01 17:27:00
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 11:37:28
eSmoking World telefon

Telefon eSmoking World dostępny na stronie internetowej. Sprawdź aktualne dane kontaktowe do eSmoking World. Uzyskaj pomoc od konsultantów telefonicznych eSmoking World.

Kontakt eSmoking World

eSmoking World to sieć sklepów znajdujących się w całej Polsce. Zajmują się oni sprzedażą między innymi rzeczami związanymi z e-papierosami oraz produktami alternatywnymi do tytoniu. W asortymencie sklepu znajdują się produkty takie jak e-papierosy, podgrzewacze, liquidy, bazy, aromaty i różnego rodzaju akcesoria do e-papierosów. Firma umożliwia swoim klientom kontakt poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na ich stronie internetowej. Jedyne co trzeba podać w tym formularzu to:

  • Temat wiadomości
  • Adres e-mail
  • Treść wiadomości

Nie trzeba za to podawać takich informacji jak imię i nazwisko lub na przykład numer telefonu. Odpowiedzi wysyłane są na podany adres e-mail. W przypadku kontaktu z eSmoking World w inny sposób niż poprzez formularz kontaktowy firma udostępnia dwa numery telefonów dla klientów do kontaktu.

Telefon eSmoking World

W przypadku chęci skontaktowania się z firmą eSmoking World w celu zadania pytania lub uzyskania informacji o firmie, sprzedawanych produktach wystarczy skorzystać z odpowiedniego numeru telefonu eSmoking World. Telefon eSmoking World jest odbierany przez osoby wykwalifikowane, które odpowiadają na różne pytania w tematyce firmy i sprzedawanych produktów. Konsultanci eSmoking World telefon, którego numer dostępny jest na stronie, odbierają w dni robocze od godziny 8:00 do godziny 16:00. Aby skontaktować się ze specjalistą, należy zadzwonić pod numer telefonu: +48 (62) 738 88 88. Istnieje również druga infolinia telefoniczna zajmująca się subskrypcjami. Operuje ona od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 16:00. W celu skontaktowania się z tą infolinią telefoniczną należy dzwonić na podany numer: +48 (61) 648 28 20.

E-mail eSmoking World

Firma eSmoking World niestety nie udostępnia dla klientów adresu e-mail. Kontakt elektroniczny nie jest możliwy, jedynie poprzez formularz kontaktowy. W przypadku chęci kontaktu należy wybrać opcję telefoniczną.

eSmoking World telefon infolinia: +48 (62) 738 88 88

eSmoking World telefon subskrypcje: +48 (61) 648 28 20