Filharmonia Śląska

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-04-03 19:18:06
  • Data modyfikacji: 2022-09-21 16:06:55
Telefon Filharmonia Śląska

Filharmonia Śląska - znajdz utwory online. Skontaktuj się w sprawie koncertu. Zapytaj o dostępność biletów. Podejmij współprace. Aktualny numer telefonu

Filharmonia Śląska kontakt

Pierwszy koncert Filharmonia Śląska odbyła 26 maja 1945 roku i od tamtej pory, aż po dziś dzień działa bardzo intensywnie na rzecz upowszechnienia muzyki, organizując wiele koncertów. Filharmonia Śląska mieści się jak sama nazwa na to wskazuję w województwie śląskim, a dokładniej w Katowicach. Filharmonia już od ponad 77 lat tworzy wokół siebie społeczność pełną pasji, która objawia się w każdej nucie. Orkiestra zakochana w muzyce oddaje co dzień całe serce.

Filharmonia Śląska kontakt ze sobą umożliwia na dwa sposoby. Aby sprawdzić dane kontaktowe, możliwe jest odwiedzenie oficjalnej strony. Filharmonia Śląska telefon obsługuję w sprawie biletów przez kasę biletową oraz sekretariat. Możliwe jest również wysłanie wiadomości e-mail na dowolny temat.

Filharmonia Śląska telefon

Aby zgłosić problem lub uzyskać informacje na dowolny temat powiązany z działalnością Instytutu możliwe jest skontaktowanie się poprzez numer kontaktowy podany oficjalnej stronie. Dodatkowo dzwoniąc na podany numer możliwy jest zakup biletu na dowolny koncert. Filharmonia Śląska telefon obsługuję przez sekretariat oraz kasę, jednak na stronie podane są dodatkowe dane kontaktowe Filharmonia Śląska innych działów.

Filharmonia Śląska telefon sekretariat 32 351 17 19

Filharmonia Śląska telefon kasa biletowa 503 774 949

Kontakt online Filharmonia Śląska

Aby zadać pytanie związane ze świadczeniem usług Filharmonii, które wymaga dokładnej analizy tematu, możliwy jest kontakt online Filharmonia Śląska. Dane szczegółowych oddziałów można znaleźć odwiedzając oficjalną stronę.

Filharmonia Śląska adres e-mail
[email protected]
[email protected]

Dane kontaktowe Filharmonia Śląska

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji, możliwe jest odwiedzenie siedziby online. Zadać pytanie można w kasie lub zapytać w sekretariacie. Dane kontaktowe Filharmonia Śląska można znaleźć odwiedzając oficjalną stronę.

Filharmonia Śląska adres
Filharmonia Śląska im. Henryka Mikołaja Góreckiego
ul. Sokolska 2, 40-084 Katowice