Telefon Filharmonia Kraków

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-09-24 13:23:19
  • Data modyfikacji: 2022-09-20 14:24:53
Telefon Filharmonia Kraków

Filharmonia Kraków telefon - Sprawdź Filharmonia Kraków repertuar. Zadzwoń w sprawie biletów. Skontaktuj się z recepcją. Zobacz numer telefonu

Filharmonia Kraków kontakt

Filharmonia Kraków jest najważniejszą i jedną z największych sali koncertowych w Krakowie. Koncert inauguracyjny 3 lutego w 1945 roku. Filharmonia Kraków dyrektor Mateusz Prendota pełni swoją funkcję od 2020 roku. W celu sprawdzenia najbliższych koncertów warto odwiedzić oficjalną stronę oraz zakładkę Filharmonia Kraków repertuar.

Filharmonia Kraków kontakt w celu zakupu lub rezerwacji biletów, ale także w przypadku pytań ogólnych możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail. Dodatkowo dostępny jest Filharmonia Kraków telefon obsługiwany przez placówkę, który może również posłużyć, jako forma rezerwacji. Co więcej, w celu złożenia opinii, czy zadania szybkich pytań, możliwe jest skorzystanie z mediów społecznościowych Filharmonii.

Filharmonia Kraków telefon

Aby złożyć rezerwację lub dowiedzieć się więcej szczegółów dotyczących repertuaru, możliwy jest kontakt poprzez numer kontaktowy. Filharmonia Kraków telefon obsługuję przez sekretariat oraz pracowników instytutu. W celu uzyskania informacji z innej tematyki warto odwiedzić oficjalną stronę i zobaczyć szczegółowe informacje na temat każdego z działów.

Filharmonia Kraków telefon

  • 12 619 87 21
  • 12 619 87 51

Filharmonia Kraków kontakt online

Aby poznać szczegóły dotyczące występów, repertuaru lub zakupić bilet możliwe jest to przez Filharmonia Kraków kontakt online. Adres e-mail można znaleźć na oficjalnej stronie w zakładce Kontakt. Dodatkowo Filharmonia Kraków kontakt online możliwy jest dla osób chętnych zadać pytanie ogólne poprzez media społecznościowe na przykład Instagram.

Filharmonia Kraków adres e-mail

Filharmonia Kraków dane kontaktowe

Najlepszym sposobem na uzyskanie informacji jest odwiedzenie Instytutu osobiście i rozmowa z jego personelem. Możliwe jest zarezerwowanie biletów w kasie lub zadanie pytań dotyczących repertuaru. 

Filharmonia Kraków adres:
Filharmonia im. K. Szymanowskiego w Krakowie
ul. Zwierzyniecka 1, 31-103 Kraków