Mastercook telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2020-03-11 21:42:56
  • Data modyfikacji: 2022-07-22 09:40:28
Mastercook telefon

Producent sprzętu AGD Mastercook telefon. Dane kontaktowe do Mastercook. Sprawdź aktualne dane kontaktowe do firmy Mastercook.

Firma Mastercook

Mastercook to firma, której początki zaczęły się w 1946 roku. Po pewnym czasie zaczęła produkować kuchenki. Powoli stawała się liderem w sprzedaży AGD, gdyż zaczęła produkować inne sprzęty. Od 1997 roku hiszpańska firma Fagor zaczęła współpracować z Mastercook i z biegiem lat ze względu na wykupywanie akcji stawała się właścicielem Mastercook w coraz większym procencie. Fagor w 2013 zgłosił upadłość co automatycznie pociągnęło za sobą Mastercook.

Kontakt Mastercook

Były polski producent AGD, który w pewnym momencie był na podium sprzedaży sprzętu AGD. Kontakt z firmą był możliwy, jednak obecnie firma nie istnieje. Po kilkunastu latach od połączenia z hiszpańską spółką działającą pod nazwą Fagor firma ogłosiła upadłość. Zatem kontakt z firmą jest niemożliwy dla zainteresowanych. Osoby posiadające sprzęt wyprodukowany przez firmę, nie mogą się skontaktować z Działem Obsługi Klienta. Gdy firma działała telefon Mastercook był udostępniony dla klientów.

Telefon Mastercook

Firma Mastercook telefon prowadziła dla swoich klientów. Można było wykonać telefon do konsultantów firmy. Obecnie ze względu na upadłość firmy nie jest to możliwe. Nie istnieje żaden numer telefonu Mastercook do kontaktu z konsultantami, ani żaden inny sposób kontaktu z firmą. Nie ma Biura Obsługi Klienta Mastercook, w którym mogliby pracować konsultanci. Mastercook jest firmą upadłą od 2013 roku, a kontakt nie jest możliwy w żaden sposób.