0

Open Life telefon

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2019-05-21 00:04:16
  • Data modyfikacji: 2022-08-02 11:26:17
Open Life telefon

Skontaktuj się z konsultantami Open Life. Telefon Open Life dostępny dla zainteresowanych na stronie internetowej. Uzyskaj aktualne dane kontaktowe do towarzystwa ubezpieczeń Open Life.

Open Life jest firmą ubezpieczeniową powstałą w Polsce w 2011 roku. Ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia inwestycyjne to główne rozwiązania finansowe, którymi firma się zajmuje i specjalizuje. Do Open Life możliwy jest kontakt za pomocą formularza kontaktowego, adresu e-mail oraz numeru telefonu.

Kontakt Open Life

Kontakt z Open Life możliwy jest na kilka sposobów. Jednym z nich jest formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej. Przez formularz można wysyłać uwagi dotyczące ubezpieczeń, opinie o świadczonych usługach przez Open Life i inne. Do wysłania wiadomości konieczne jest podanie kilku informacji.

  • Imię i nazwisko
  • Adres e-mail
  • Temat i treść wiadomości
  • Telefon (opcjonalnie)
  • Dodatkowe informacje (opcjonalne)

Po zatwierdzeniu formularza trafiają one do konsultantów firmy. Odpowiedzi wysyłają oni tak szybko jak to możliwe na adres e-mail lub za pomocą telefonu. Istnieje możliwość zaznaczenia preferowanej opcji kontaktu spośród poczty elektronicznej i numeru telefonu.

Telefon Open Life

Skontaktuj się z konsultantem firmy ubezpieczeniowej Open Life dostępnym pod numerami telefonów. Telefon Open Life został udostępniony dla zainteresowanych na stronie internetowej towarzystwa ubezpieczeniowego. Istnieją dwa numery telefonów. Główny telefon Open Life do kontaktu to: 801 222 333. Drugi telefon Open Life wykorzystywany jest do kontaktu dla osób z zagranicy lub w przypadku gdy połączenie na główny telefon Open Life nie jest możliwy. Alternatywny telefon Open Life to: +48 22 118 94 99. W obu przypadkach opłata za połączenie jest zgodna z taryfą operatora dzwoniącego. Infolinia telefoniczna czynna jest od poniedziałku do piątku w dni powszednie w godzinach od 9:00 do 16:00.

Adres Open Life

Istnieje opcja wizyty osobistej w siedzibie Open Life. Godziny otwarcia biura są takie same jak infolinii telefonicznej, czyli w dni robocze od 9:00 do 16:00
Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie S.A. 
al. „Solidarności” 171, 00-877 Warszawa

Media Open Life

Dla mediów zostały udostępnione osobne dane do kontaktu. E-mail, na który należy kierować wiadomości przez media to: [email protected]. Niestety numer telefonu dla mediów nie został udostępniony.