Pirelli telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2020-02-05 03:53:13
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 10:27:28
Pirelli telefon

Skontaktuj się z Pirelli już teraz dzięki telefonowi dostępnemu na stronie. Kontakt telefoniczny z konsultantami Pirelli. Infolinia telefoniczna Pirelli.

Pirelli kontakt

Kontakt Pirelli online możliwy jest poprzez formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie internetowej. Arkusz należy odpowiednio uzupełnić wszystkimi wymaganymi danymi kontaktowymi oraz należy napisać w nim również wiadomość, która będzie przesyłana do pracowników Pirelli. Konsultanci Biura Obsługi Klienta obsługują wszelkie zapytania wysyłane przez klientów online. 

Kontakt Pirelli jest również możliwy, wysyłając wiadomości bezpośrednio na adres poczty elektronicznej. Pirelli kontakt mailowy obsługuje poprzez skrzynkę pocztową o adresie e-mail [email protected].

Centralna siedziba Pirelli Polska ma swoje miejsce w Warszawie na ulicy Klimczaka 1. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 17:30.

Adres: ul. Klimczaka 1, 02-797 Warszawa
E-mail: [email protected]

Telefon Pirelli

Telefon Pirelli obsługują konsultanci telefoniczni z Biura Obsługi Klienta. Dzwoniąc na telefon Pirelli, można uzyskać potrzebną pomoc w przypadku pojawienia się problemów z oponami. Konsultanci obsługują telefon Pirelli pod numerem kontaktowym 22 517 10 00. Dzwoniąc na telefon Pirelli, można uzyskać porady telefoniczne. Kontakt Pirelli poprzez telefon Pirelli o podanym numerze możliwy jest jedynie w godzinach pracy biura w Warszawie.

Telefon: 22 517 10 00