VIA SMS telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-01-06 17:52:15
  • Data modyfikacji: 2022-11-14 11:29:51
VIA SMS telefon

Na poniższej stronie internetowej udostępnione zostały wszelkie możliwe sposoby na kontakt z VIA SMS w tym także telefon VIA SMS. Dzięki skorzystaniu z telefonu VIA SMS możliwe jest otrzymanie przydatnych informacji dotyczących oferty firmy.

Telefon VIA SMS

Pierwszą możliwością na kontakt z firmą, z jakiej mogą skorzystać wszystkie zainteresowane osoby, jest wybór, dostępnego na poniższej stronie internetowej telefonu VIA SMS. Dzięki niemu klienci mają możliwość bezpośredniej rozmowy telefonicznej z konsultantami Centrum Obsługi Klienta VIA SMS, a także otrzymanie wszelkich dostępnych informacji i aktualności. Pracownicy odpowiedzialni za obsługę telefonu VIA SMS udzielą także odpowiedzi na wszelkie pytania i niejasności, z jakimi zgłaszać się będą zainteresowane kontaktem osoby. Warto także wspomnieć, że telefon VIA SMS dostępne jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22:00, a także w soboty i w niedziele w godzinach od 8:00 do 16:00.

Telefon VIA SMS: 22 483 53 88

VIA SMS kontakt

Istnieją także inne możliwości na kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta. Jedną z nich jest skorzystanie z dostępnego poniżej adresu poczty elektronicznej. Jest to bardzo dobra metoda kontaktu dla osób, które preferują rozmowę z pracownikami VIA SMS z wykorzystaniem internetu. W temacie wiadomości mailowej dobrze jest umieścić powód, z jakim klient zwraca się do pracowników Biura Obsługi Klienta VIA SMS, a w samej treści dokładnie opisać całą sprawę. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: [email protected]

Dla klientów preferujących bardziej tradycyjne metody kontaktu udostępniony został także adres korespondencyjny, na który mogą oni przesyłać wszelkie problemy za pośrednictwem listów. Warto jednak dodać, że w przypadku wyboru tej opcji na odpowiedź zwrotną trzeba będzie poczekać znacznie dłużej. Dlatego, jeśli sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z podanego powyżej telefonu VIA SMS.

Adres:  Al. Jerozolimskie 123a, 02-017 Warszawa