0

Booksy telefon

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2019-04-08 22:10:29
  • Data modyfikacji: 2022-07-07 15:10:23
Booksy telefon

Kontakt telefoniczny z Booksy dla klientów. Zapisz się na wizytę przez Booksy już teraz. Telefon kontaktowy do Booksy dla zainteresowanych.

Booksy kontakt

Booksy pozwala na umawianie wizyt online. Na stronie internetowej można znaleźć i zarezerwować wszelkiego rodzaju zabiegi upiększające i kosmetyczne, takie jak na przykład usługi fryzjerskie, manicure, spa czy masaż.

Kontakt Booksy jest możliwy do zrealizowania, korzystając na przykład z formularza kontaktowego. Arkusz należy uzupełnić, wpisując do niego dane kontaktowe oraz wiadomość, a następnie wysłać. Formularz kontaktowy jest przetwarzany i wiadomości z odpowiedziami pisane oraz wysyłane do użytkowników przez pracowników Biura Obsługi Klienta Booksy. 

Kontakt Booksy można również zrealizować przy użyciu poczty elektronicznej.  W razie jakichkolwiek problemów wiadomości należy kierować na adres p[email protected]. Gdy sprawy związane są ze sprzedażą, wiadomości można wysyłać na adres [email protected]. Jeżeli pytania dotyczą tematów marketingowych i reklamowych, należy je kierować na adres [email protected].

E-mail (ogólny): [email protected]
E-mail (sprawy dot. sprzedaży): [email protected]
E-mail (sprawy dot. marketingu i reklamy): [email protected]

Booksy telefon

Telefon Booksy działa pod numerem kontaktowym +48 570 027 321 i jest on obsługiwany przez konsultantów z Działu Obsługi Klienta. Telefon Booksy jest dostępny dla zainteresowanych od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 18:00. 

Telefon: +48 570 027 321