0

Telefon Teatr Polski w Warszawie

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2020-01-15 01:03:57
  • Data modyfikacji: 2022-09-27 11:20:01
Telefon Teatr Polski w Warszawie

Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie Telefon - kontakt w sprawie aktualności oraz nadchodzących wydarzeń. Zamów bilet telefonicznie. Adres e-mail

Teatr Polski Warszawa kontakt

Teatr Polski Warszawa jest to teatr znajdujący się przy ulicy Karasia 2 w Warszawie. Został założony dzięki inicjatywie Arnolda Szyfmana, a jego otwarcie miało miejsce 29 stycznia 1913 roku. Pierwszym przedstawieniem był wyreżyserowany przez założyciela Irydion Krasińskiego.

Teatr Polski Warszawa kontakt umożliwia swoim widzom w celu zakupu biletów. Teatr Polski Warszawa telefon obsługuję przez kasy biletowe oraz biuro obsługi widzów, dzięki czemu możliwe jest również uzyskanie informacji o aktualnościach oraz przyszłych wydarzeniach. Dodatkowo możliwe jest również wysłanie wiadomości e-mail z takim zapytaniem. 

Teatr Polski Warszawa telefon

Teatr Polski Warszawa telefon obsługiwany przez biuro obsługi widzów oraz kasy biletowe służy w celach informacyjnych, oraz w przypadku chęci zakupu biletów. Możliwe jest skorzystanie z danych kontaktowych umieszczonych na stronie, aby uzyskać wszelakie informacje.

Teatr Polski Warszawa telefon kasy biletowe
22 505 92 90

Teatr Polski Warszawa telefon biuro obsługi widzów
22 505 92 20

Teatr Polski Warszawa adres e-mail

Aby wysłać wiadomość z zapytaniem odnośnie usług świadczących przez teatr lub w celu uzyskania informacji o przyszłych wydarzeniach, należy skorzystać z adresu e-mail Teatr Polski Warszawa udostępnia go na swojej stronie.

Teatr Polski Warszawa e-mail kasy biletowe
[email protected]

Teatr Polski Warszawa e-mail biuro obsługi widzów
[email protected]

Dane kontaktowe Teatr Polski Warszawa

Odwiedzając placówkę osobiście możliwe jest udanie się do kas lub skorzystanie z punktu informacyjnego. Możliwe jest zadanie pytania personelowi lub zakup biletów. Aby uzyskać adres Teatr Polski Warszawa, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę. Teatr Polski Warszawa dane kontaktowe umieszcza w zakładce bilety.

Teatr Polski Warszawa adres
Kazimierza Karasia 2, 00-327 Warszawa