0

Volkswagen telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-10-12 09:41:19
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 11:42:42
Volkswagen telefon

Skontaktuj się telefonicznie z dealerem Volkswagena w celu zakupu pojazdu. Telefon Volkswagen dostępny do wszystkich placówek i serwisów Volkswagen. Aktualne dane kontaktowe Volkswagen.

Volkswagen to niemiecka marka samochodów produkująca samochody osobowe oraz samochody dostawcze. W swojej ofercie Volkswagen posiada również samochody elektryczne i hybrydowe. Na stronie internetowej klient ma możliwość konfiguracji interesującego go modelu i wysłanie zapytania ofertowego do konkretnego dealera marki Volkswagen.

Telefon Volkswagen

Volkswagen zapewnia swoim klientom kontakt przez infolinię telefoniczną. Do dyspozycji jest kilka numerów telefonów. Telefon Volkswagen do kontaktu o samochody osobowe Volkswagen to numer: 801 200 400. W przypadku pytań o samochody dostawcze Volkswagen telefon to: 801 200 600. Jeśli klient dzwoni zza granicy Polski, wtedy dostępny jest inny numer telefonu. Dla klientów znajdujących się poza granicami Polski telefon Volkswagen do kontaktu to: 61 628 57 12. Istnieją jeszcze dwa numery telefonów, które są do Centrum Wsparcia Usług Cyfrowych. Jeden numer telefonu to: 00 800 121 6777 a drugi to: 61 271 49 87.

E-mail Volkswagen

Telefon Volkswagen to nie jedyna forma kontaktu z firmą. Możliwy jest kontakt za pomocą poczty elektronicznej z Volkswagen do Centrum Wsparcia oraz Informacji Klienta.

Oferta Volkswagen

Na stronie internetowej Volkswagen zostały udostępnione różne formularze kontaktowe. Dzięki nim można na przykład wysłać zapytanie ofertowe odnośnie samochodów marki Volkswagen. Wybiera się interesujący model samochodu, odpowiedniego dealera, a następnie podaje się dane kontaktowe. Od dealera zostanie wysłana oferta, za którą można nabyć konkretny samochód. Istnieje także formularz kontaktowy do serwisu, który wygląda bardzo podobnie. Wybiera się usługę serwisową, wybiera się konkretny serwis i wypełnia formularz kontaktowy potrzebnymi danymi.

Dealer Volkswagen

W Polsce istnieje sporo dealerów oraz serwisów Volkswagen Polska. Na stronie internetowej Volkswagen pod odpowiednią zakładką znajduje się mapa Polski. Na niej znajdują się zaznaczone wszystkie placówki Volkswagena. Możliwe jest sprawdzenie dokładnych danych adresowych oraz kontaktowych. Po wybraniu interesującej placówki pojawia się adres, e-mail oraz telefon Volkswagen do tej konkretnej placówki. W przypadku chęci kontaktu z serwisem lub dealerem Volkswagen warto znaleźć na mapie i skontaktować się z najbliższą placówką.