0

4world telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-08-31 21:01:45
  • Data modyfikacji: 2022-12-15 10:24:22
4world telefon

Sprawdź wszystkie dostępne i aktualne sposoby na kontakt z 4world dostępne na poniższej stronie internetowej. Możliwe jest sprawdzenie aktualnej oferty, jaką daje klientom 4world. Już dziś skorzystaj z telefonu 4world i dowiedz się najświeższych informacji.

Telefon 4world

Najpopularniejszym i najszybszym sposobem kontaktu z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu 4world. Za jego pośrednictwem klienci mogą bezpośrednio porozmawiać z pracownikiem firmy i otrzymać wszelkie dostępne dane oraz informacje dotyczące aktualnej oferty 4world. Konsultanci Biura Obsługi Klienta, dostępni pod telefonem 4world odpowiedzą także na wszelkie pytania, czy wątpliwości, z jakimi zgłaszać się będą klienci firmy. Niestety, ale godziny pracy telefonu 4world nie zostały podane na poniższej stronie internetowej. Z tego też względu przed skontaktowaniem się z pracownikami Biura Obsługi Klienta firmy klienci powinni we własnym zakresie zorientować się w godzinach funkcjonowania telefonu 4world.

Telefon 4world: +48 74 832 23 22

Kontakt 4world

Firma 4world udostępnia swoim klientom także inne metody na kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Jedną z nich jest skorzystanie z adresu poczty elektronicznej 4world. Na podaną poniżej skrzynkę mailową klienci mogą wysyłać wszelkiego rodzaju wiadomości dotyczące pytań, zażaleń czy też skarg. Należy jednak pamiętać, że wiadomość taką trzeba odpowiednio przed wysłaniem zbudować. W temacie maila dobrze byłoby umieścić powód, z jakim klient kontaktuje się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta, a w treści wiadomości trzeba opisać zaistniały problem bądź skargę, co znacząco uprości pracownikom 4world znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla problemu klienta. Na odpowiedź ze strony Biura Obsługi Klienta trzeba będzie poczekać kilka najbliższych dni roboczych.

E-mail 4world: biuro(at)enan.com

Adres korespondencyjny 4world

Dla osób, które preferują bardziej klasyczne metody na kontakt z firmą 4world udostępnia także adres korespondencyjny, na który klienci listownie mogą przesyłać wszelkie sprawy wymagające pomocy ze strony konsultantów Biura Obsługi Klienta. Należy jednak wspomnieć, że w przypadku wyboru tej opcji klienci na odpowiedź będą musieli poczekać dłużej. Jeśli więc problem klienta jest poważny i naglący, dobrze skorzystać z podanego powyżej telefonu 4world.

Adres korespondencyjny 4world

ENAN S.A.
ul.Strefowa 4
58-200 Dzierzoniów