STARS Impresariat telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2020-04-18 14:37:46
  • Data modyfikacji: 2022-11-21 16:10:55
STARS Impresariat telefon

Szukasz sposobu na skontaktowanie się z STARS Impresariat? Na poniższej stronie internetowej umieszczone zostały aktualne metody kontaktu w tym także telefon STARS Impresariat. Już dziś wypróbuj dostępny poniżej telefon STARS Impresariat.

STARS Impresariat telefon

Jednym ze sposobów skontaktowania się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta agencji jest możliwość skorzystania z dostępnego na poniższej stronie internetowej telefonu STARS Impresariat. Za jego pomocą klienci mogą bezpośrednio porozmawiać z pracownikami STARS Impresariat i dowiedzieć się wielu cennych i przydatnych informacji. Dodatkowo konsultanci Centrum Obsługi Klienta odpowiedzialni za telefon STARS Impresariat potrafią udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania oraz niejasności osób dzwoniących.

Telefon STARS Impresariat Warszawa: 500 161 511

STARS Impresariat kontakt

STARS Impresariat umożliwia także wszelkim zainteresowanym osobom kontakt na inne sposoby. Pierwszym z nich jest możliwość napisania wiadomości mailowej na jeden z podanych poniżej adresów poczty elektronicznej. Jest to bardzo wygodna i szybka metoda dla osób, które preferują kontakt za pośrednictwem internetu. W wiadomości takiej należy zawrzeć między innymi powód, z jakim klient zwraca się do agencji STARS Impresariat, a także dokładnie i ze szczegółami opisać zaistniałą sytuację. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta STARS Impresariat powinna zostać wysłana w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail STARS Impresariat w sprawach zleceń: [email protected] 
E-mail STARS Impresariat w sprawach castingów: [email protected] 
E-mail STARS Impresariat do działu finansowego: [email protected] 
E-mail STARS Impresariat do biura: [email protected]

Alternatywną i bardziej tradycyjną opcją na kontakt jest natomiast wysłanie wiadomości za pomocą listu na podany adres korespondencyjny. W liście takim należy zawrzeć wszelkie przydatne szczegóły, które pomogą konsultantom na znalezienie rozwiązania problemu klienta. Należy także dodać, że w przypadku tej opcji na wiadomość zwrotną trzeba będzie poczekać znacznie dłużej. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca dobrze jest skorzystać z telefonu STARS Impresariat.

Adres korespondencyjny Warszawa: ul. Hoża 50, lokal 101
Adres korespondencyjny Kraków: ul. Józefa 26, 31-056 Kraków (I piętro)

Strona internetowa STARS Impresariat

Ostatnią z opcji umożliwiającą kontakt z STARS Impresariat jest możliwość skorzystania z dostępnego na oficjalnej stronie internetowej STARS Impresariat formularza kontaktowego. Przed wysłaniem zgłoszenia klient poproszony zostanie o uzupełnienie odpowiednich miejsc danymi osobowymi, wybór tematu zgłoszenia, a także opisanie zaistniałego problemu, z którym potrzebuje on pomocy ekspertów STARS Impresariat. Pracownicy Biura Obsługi Klienta STARS Impresariat powinni wysłać wiadomość zwrotną w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.