TCL telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-07-23 19:04:17
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 15:24:02
TCL telefon

Skontaktuj się z firmą TCL. Telefon TCL udostępniony dla zainteresowanych na stronie internetowej. Uzyskaj aktualne dane kontaktowe do Biura Obsługi Klienta TCL.

TCL jest firmą zajmującą się produkcją sprzętów elektronicznych. Siedzibą firmy jest Chińska Republika Ludowa. Jej główną gałęzią była produkcja i sprzedaż telewizorów. Poza telewizorami w swojej ofercie posiada na sprzedaż taki sprzęt jak urządzenia AGD w tym pralki, lodówki, oczyszczacze powietrza, smartfony oraz urządzenia audio.

Kontakt TCL

Na stronie internetowej TCL zostały udostępnione specjalne formularze kontaktowe do wysyłania wiadomości. Formularze są różne w zależności od tematu pytań. Istnieje możliwość wysłania wiadomości w sprawach produktów TCL oraz wsparcia online. Drugim formularzem jest kontakt dla prasy, dzięki któremu można dowiedzieć się o aktualnościach TCL. Istnieje formularz kontaktowy dla dystrybutorów. Ostatnim formularzem kontaktowym jest zapytanie o politykę prywatności. Potrzebne są takie dane jak temat, wiadomość oraz adres e-mail. W przypadku formularza dla prasy oraz dystrybutorów konieczne jest podanie dodatkowo dokładnych danych adresowych. Klienci mają możliwość rozpoczęcia czatu z konsultantami lub skorzystać z telefonu do TCL.

Telefon TCL

Firma TCL oprócz formularzy kontaktowych daje możliwość klientom kontaktu za pomocą numeru telefonu. Na infolinii możliwe jest uzyskanie pomocy technicznej w sprawie sprzętów, do których zaliczają się lodówki TCL, pralki TCL i telewizor TCL. Telefon TCL udostępniony został na stronie internetowej. TCL telefon dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych w odpowiednich godzinach. Telefon TCL do kontaktu to: 222 112 430. Infolinia pomocy technicznej dostępna jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00. Koszt połączenia jest zgodny z taryfą operatora dzwoniącego.

Inny kontakt TCL

Klienci TCL mają możliwość skorzystania z czatu. Możliwa jest rozmowa za pomocą dwóch aplikacji takich jak WhatsApp oraz Messenger. Warto korzystać z pomocy konsultantów telefonicznych. Są oni dostępni dla zainteresowanych i udzielają natychmiastowej pomocy.