BitBay telefon

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2018-11-19 07:41:53
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 14:51:10
BitBay telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie BitBay. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat BitBay. Dane kontaktowe do BitBay podane na stronie infolinii.

BitBay kontakt

Jedna z najbardziej znanych w Polsce giełd kryptowalut zmienia nazwę. Od dziś spółka nie występuje już pod nazwą BitBay, tylko Zonda. – Zdecydowali się na rebranding, bo dziś rynek aktywów cyfrowych to nie tylko kryptowaluty i nie tylko bitcoin. BitBay chce rozszerzać portfolio produktów i usług oraz powalczyć o nowych klientów. Wydaje się więc, że nazwa Zonda będzie dobrze korespondować z procesem, który właśnie się rozpoczyna. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez przedstawiciela Zondy rebranding dotyczy wszystkich marek z grupy BitBay, a więc też np. BitBay Pay, czyli bramki płatniczej do przyjmowania należności w kryptowalutach. Zastąpi ją Zonda Pay. Jak deklaruje Kamil Sikorski, w ofercie Zondy pojawią się wkrótce także nowe usługi. Już w II kw. przyszłego roku spółka chce wprowadzić do oferty kartę debetową Zonda Card.

Chcąc skontaktować się z BitBay dostępna jest forma kontaktu jako czat na żywo z konsultantem BitBay. Warto wiedzieć, że czat dostępny jest tylko w wyznaczone do tego dni od poniedziałku do piątku od 9:00 – 20:00, w soboty oraz niedziele od 12:00 – 16:00. Konsultanci postarają się odpowiedzieć nawet na najbardziej zawiłe zapytania klientów. W przypadku chęci wysłania zapytania na elektroniczną pocztę internetową podane zostały adresy:

BitBay telefon