Philips telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-09-26 04:43:04
  • Data modyfikacji: 2022-09-09 11:29:24
Philips telefon

Skorzystaj z pomocy konsultantów Philips, dzwoniąc na telefon Philips do Biura Obsługi Klienta. Aktualne dane kontaktowe do firmy Philips. Telefon Philips udostępniony dla zainteresowanych na stronie internetowej.

Co to jest Philips?

Philips jest to firma złożona w Holandii, która zajmuje się produkcją sprzętu elektronicznego. Wśród produktów można znaleźć sprzęty do pielęgnacji ciała, sprzęty dla gospodarstwa domowego, telewizory Philips, sprzęt audio Philips, oświetlenie i wiele więcej. Zakup produktów Philips możliwy jest w wielu sklepach ze sprzętem elektronicznym oraz na stronie internetowej online. Firma Philips przy zamówieniach produktów oferuje klientom darmową dostawę oraz zwroty.

Kontakt Philips

Przed kontaktem warto skorzystać z odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przygotowane dla zainteresowanych. Istnieje szansa na znalezienie interesującego klienta pytania. Są to tematy związane z informacjami w sprawie sklepu online na przykład informacje dotyczące zamówienia, płatności, zwroty i inne. Dla klientów przygotowany został również specjalny czat online do konsultantów. Dzięki niemu klienci mają możliwość bezpośredniego kontaktu z pracownikami przez internet.

Telefon Philips

W przypadku kontaktu telefonicznego możliwe jest skorzystanie z numeru telefonu do wsparcia w sprawie sklepu online Philips. Istnieje telefon Philips przeznaczony wyłącznie do kontaktu z konsultantami odnośnie sklepu online. Telefon Philips został udostępniony na stronie internetowej i jest to numer: +48 22 203 03 34. Połączenia odbierane są w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Pamiętać należy o koszcie połączenia na telefon Philips, który jest zgodny z taryfą operatora.

Klienci mają możliwość kontaktu z Philips nie tylko w sprawie zamówień, ale także w sprawie produktów znajdujących się w asortymencie Philips. W zależności od urządzeń istnieją inne numery telefonów do kontaktu z Działem Obsługi Klienta.

Produkty audio Philips oraz telewizory Philips: +48 223073584

Produkty przeznaczone do pielęgnacji Philips: 22 397 15 06

Produkty dla gospodarstwa domowego Philips: 22 397 15 06

Produkty oświetleniowe Philips: 00800 7445 4775

Produkty motoryzacyjne Philips: 2 2163 2832

Serwis Philips

Na stronie internetowej znaleźć można autoryzowane punkty serwisowe Philips, w których można naprawić uszkodzone urządzenia. Dzięki temu klient ma możliwość sprawdzenia dokładnego położenia punktu oraz uzyskania do niego telefon Philips.