Cersanit telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-11-21 12:46:28
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 12:03:24
Cersanit telefon

Uzyskaj połączenie telefoniczne z konsultantami Cersanit. Pomoc możliwa dzięki telefonowi Cersanit. Aktualny numer na telefon Cersanit. Infolinia telefoniczna Cersanit.

Cersanit kontaktowy

Kontakt Cersanit jest realizowany między innymi online. Wszelkie zapytania można wysyłać, wykorzystując do tego formularz kontaktowy. Arkusz taki dostępny jest na stronie internetowej i pozwala on na kontakt Cersanit z konsultantami Biura Obsługi Klienta. Formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej, należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszystkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość do pracowników z Biura Obsługi Klienta. Poprawnie wypełniony arkusz można przesłać do konsultantów. Konsultanci Biura Obsługi Klienta starają się odpowiadać na wszelkie zapytania wysyłane przez klientów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Zwykle pomoc od pracowników zostaje udzielona w przeciągu maksymalnie trzech dni. Z pomocą arkusza można między innymi składać reklamacje oraz przesyłać opinie, które dotyczą produktów firmy Cersanit. Kontakt przy użyciu takiego formularza kontaktowego jest bardzo wygodny i pozwala na uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi od konsultantów Biura Obsługi Klienta na zadane pytanie.

Dodatkowo wszelkie wiadomości listowne oraz dokumenty należy wysyłać do Kielc na aleję Solidarności 36.

Adres korespondencyjny:
Cersanit S.A.
al. Solidarności 36, 25-323 Kielce

Telefon Cersanit

Telefon Cersanit jest to najpopularniejszy sposób pozwalający na kontakt Cersanit. Telefon Cersanit jest dostępny pod numerem kontaktowym +48 41 230 63 63. Warto jednak wiedzieć, że telefon Cersanit nie jest obsługiwany przez całą dobę. Telefon Cersanit jest dostępny jedynie w wybranych godzinach we wszystkie dni robocze. Konsultanci odbierają połączenia przychodzące na telefon Cersanit od poniedziałku do czwartku od godziny 8:00 do 16:00 oraz w piątki od godziny 8:00 do 14:00. Koszt połączenia na telefon Cersanit zgodny jest z taryfą operatora.

Telefon: +48 41 230 63 63