0

Telefon Filharmonia Koncertowa

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-03-19 03:23:27
  • Data modyfikacji: 2023-01-26 15:13:01
Filharmonia Koncertowa Telefon

Filharmonia Koncertowa Sopot telefon, adres, kontakt. Filharmonia Koncertowa w Sopocie kontakt mailowy, telefon kontaktowy, numer telefonu, sekcja FAQ.

Telefon Filharmonia Koncertowa Sopot

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą skontaktować się z Filharmonią Koncertową w Sopocie mogą zrealizować to na kilka sposobów. 

Najszybszym dostępnym kanałem kontaktowym jest oferowany przez Filharmonię Koncertową telefon. Połączenia można zrealizować pod numerem telefonu, jakim jest (+48) 58 555 84 21. Telefon Filharmonii Koncertowej w Sopocie obsługiwany jest w określonych godzinach przez wysoko wykwalifikowanych oraz doświadczonych konsultantów. Dzwoniąc pod podany numer interesanci mogą w danej chwili otrzymać wszystkie niezbędne informacje oraz odpowiedzi na wszelkie zapytania. 

Obecnie działający numer telefonu do Filharmonii Koncertowej to: (+48) 58 555 84 21

Filharmonia Koncertowa w Sopocie kontakt telefoniczny

Należy wiedzieć, że udostępniany przez Filharmonię Koncertową w Sopocie kontakt telefoniczny to nie jedyny kanał kontaktowy pozwalający uzyskać interesantom potrzebne informacje. 

Zainteresowane osoby mogą w celu uzyskania kontaktu przesłać wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomości można wysyłać na adres [email protected]. Pisząc wiadomość koniecznie powinien zostać zawarty w niej powód napisania, a także treść, która zawiera wszystkie szczegółowe informacje, aby nie wynikły żadne nieporozumienia. Wiadomości zwrotne są udzielane najszybciej jak to możliwe. Zwykle czas oczekiwania na odpowiedź to kilka dni roboczych. 

Na głównej stronie internetowej znajduje się sekcja najczęściej zadawanych przez interesantów pytań FAQ. Dostępne są tam informacje, które dotyczą między innymi rezerwacji biletów, a także dokładnego adresu. 

Filharmonia Koncertowa adres e-mail: [email protected]
Filharmonia Koncertowa w Sopocie adres: Stanisława Moniuszki 12, (Opera Leśna) 81-829 Sopot
Filharmonia Koncertowa Sopot telefon: (+48) 58 555 84 21