SoundCloud telefon

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-05-19 18:03:22
  • Data modyfikacji: 2022-07-11 13:16:27
SoundCloud telefon

Sprawdź numer telefonu do SoundCloud. Skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta SoundCloud. Numer telefonu dostępny za darmo. Sprawdź teraz!

Platforma SoundCloud

Jest to jedna z największych platform muzycznych na świecie. Na stronie można znaleźć utwory muzyczne wielu artystów pochodzących z różnych części świata. Jeśli tworzysz muzykę, platforma umożliwia nam stworzenie własnego konta i dzielenie się swoją muzyką z odbiorcami. Strona słynie z ogromnej bazy dostępnych zawartości. Oprócz muzyki oraz wersji demo coraz częściej można natrafić na publikowane przez ludzi podcasty. Platforma umożliwia oprócz udostępniania muzyki także jej sprzedawanie. SoundCloud daje różne możliwości kontaktu między innymi poprzez formularz, telefonicznie, jak i mailowego.

SoundCloud telefon

Kontakt telefoniczny z SoundCloud jest możliwy. Firma udostępniła swój numer telefonu w informacjach kontaktowych. Jeśli szukasz pomocy, skorzystaj z podanego numeru telefonu do Biura Obsługi Klienta. Drugą opcją jest także kontakt poprzez email również zamieszczony w informacjach kontaktowych oficjalnej strony SoundCloud.

Telefon: +49 30 467 247 600 
Email: [email protected]

SoundCloud kontakt

Biuro Obsługi Klienta SoundCloud nie zostawia jednak klientów tylko z tymi dwoma możliwościami kontaktowymi. Oprócz numeru telefonu do SoundCloud mamy także kilka innych możliwości skontaktowania się z SoundCloud. Najprostszą opcją jest skorzystanie z FAQ, czyli najczęściej zadawanych pytań. Jeśli nie znalazłeś tam odpowiedzi na swoje pytanie, masz możliwość wysłania zapytania za pomocą formularza kontaktowego. Czat realizowany jest w formie czatu z odpowiedziami automatycznymi i w początkowym etapie wybieramy temat naszego pytania. Jeśli odpowiedzi nie są wystarczające, jest możliwość pozostawienia wiadomości do konsultantów. Jeśli jednak potrzebujesz natychmiastowej pomocy, najlepszą opcją będzie skorzystania z mediów społecznościowych między innymi Twittera. Pomoc możemy uzyskać oznaczając oficjalny profil SoundCloud Support. Zgłoszenia są rozpatrywane w większości na bieżąco. Jeśli jednak twoje pytanie zawiera jakiekolwiek informacje personalne, wtedy SoundCloud Support nie udziela na nie odpowiedzi na publicznej platformie, jaką jest Twitter. W takim przypadku jedynym rozwiązaniem będzie kontakt telefoniczny pod numerem +49 30 467 247 600 z Biurem Obsługi Klienta kontakt mailowy na adres [email protected] lub wysłanie formularza z pytaniem na oficjalnej stronie SoundCloud.