0

Progresja telefon

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-12-18 01:36:55
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 14:46:29
Progresja telefon

Aktualny numer telefonu do klubu Progresja. Skontaktuj się telefonicznie z klubem Progresja dzięki numerowi dostępnemu na stronie. Infolinia telefoniczna Progresja.

Progresja kontakt

Progresja jest to klub muzyczny znajdujący się w Warszawie. To miejsce jest siedzibą wielu koncertów oraz innych wydarzeń kulturowych. Za klubem znajduje się także specjalnie przegotowany teren na festiwale, tzw. Letnia Scena. Na tym obszarze jest możliwe przeprowadzenie koncertów z udziałem publiczności. Progresja została stworzona przez Marka Laskowskiego.

Kontakt Progresja realizuje między innymi poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Arkusz taki, należy wypełnić wszystkimi wymaganymi danymi kontaktowymi, takimi jak e-mail, imię i nazwisko, oraz wiadomością do konsultantów Biura Obsługi Klienta. Wiadomości mogą być związane między innymi z fakturami, sprzedażą biletów czy wynajem powierzchni klubu. Jeżeli sprawa, która jest poruszana w wiadomości, dotyczy jakiejś innej sprawy, wtedy w tytule arkusza należy wybrać opcję inne informacje. Odpowiednio wypełniony formularz kontaktowy można przesłać do pracowników, którzy zajmują się obsługa klienta. Konsultanci Biura Obsługi Klienta starają się odpowiadać na wszelkie zapytania przesyłane przez klientów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Adres: ul. Fort Wola 22 | 01-258, Warszawa

Telefon Progresja

Kontakt Progresja oferuje także poprzez możliwość zadzwonienia na telefon Progresja. Aby skontaktować się z konsultantami telefonicznymi, należy wybrać numer +48 22 419 54 20, który prowadzi na telefon Progresja. Warto jednak wiedzieć o tym, że telefon Progresja nie jest dostępny przez całą dobę. Telefon Progresja jest obsługiwany jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci odbierają połączenia przychodzące na telefon Progresja od poniedziałku do piątku od godziny 10:00 do 17:00. Kontakt poza tymi godzinami korzystając z numeru na telefon Progresja, nie jest możliwy. Dzwoniąc na telefon Progresja, można uzyskać informacje dotyczące między innymi harmonogramu najbliższych wydarzeń i godzin otwarcia klubu.

Telefon: +48 22 419 54 20