Telefon BIK

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-05-26 19:11:04
  • Data modyfikacji: 2022-08-25 13:01:49
Telefon BIK

Skontaktuj się z BIK w celu uzyskania informacji kredytowych. Telefon BIK dostępny na stronie internetowej. Skorzystaj z pomocy konsultantów Biura Informacji Kredytowej.

Co to jest BIK?

BIK jest to Biuro Informacji Kredytowej. Z instytucją współpracują wszystkie banki w Polsce oraz większość firm zajmujących się udzielaniem pożyczek. Celem założenia tego przedsiębiorstwa było zintegrowanie wszelkich informacji historii kredytowej klientów banków. BIK gromadzi wszelkie potrzebne do tego dane. Klienci mają możliwość sprawdzenia za pomocą BIK swoje szanse na otrzymanie kredytu. Dzięki Alertom BIK, osoby posiadające konto otrzymują powiadomienia w każdym przypadku próby wyłudzenia kredytu. Warto skorzystać z takiej ochrony.

Kontakt BIK

Do Biura Informacji Kredytowej istnieje kilka możliwości kontaktu. Przed skorzystaniem z jednej warto sprawdzić odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przygotowane przez BIK. Podstawową formą jest formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej. Należy podać takie informacje jak:

  • imię i nazwisko
  • adres e-mail
  • temat i treść wiadomości

Odpowiedź wysyłana jest na podany adres e-mail w formularzu. Konsultanci są w stanie odpowiedzieć na każde pytanie odnośnie kredytów oraz przedstawić klientowi szanse na otrzymanie pożyczki. Pytania można również kierować na e-mail BIK lub telefon BIK.

Telefon BIK

Zainteresowani mogą kierować zapytania do konsultantów, dzwoniąc na odpowiedni telefon BIK. Infolinia telefoniczna BIK działa w konkretnych godzinach. Telefon BIK do kontaktu dla klientów to: 22 348 44 44. Połączenia odbierane są przez pracowników Centrum Obsługi Klienta w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. BIK ostrzega ludzi przed oszustami i w przypadku podejrzeń warto zakończyć rozmowę i samemu zadzwonić na telefon BIK: 22 348 44 44 w celu upewnienia się, czy osobą dzwoniącą był konsultant. W przypadku kontaktu z Centrum Pomocy BIK w innych godzinach można skorzystać z adresu poczty elektronicznej udostępnionego na stronie BIK.

E-mail BIK

Kontakt elektroniczny możliwy jest nie tylko za pomocą formularza kontaktowego, ale również adresu e-mail. Wiadomości należy wysyłać na e-mail BIK: [email protected]. Trafiają one do konsultantów gotowych odpowiedzieć na pytania zainteresowanych pożyczkami. 
Na podany adres istnieje możliwość wysyłania korespondencji:

Biuro Informacji Kredytowej S.A.
ul. Zygmunta Modzelewskiego 77a
02-679 Warszawa

Klienci korporacyjni BIK

Dla klientów korporacyjnych został udostępniony e-mail BIK oraz telefon BIK. Połączenia można wykonywać w godzinach od 8:00 do 20:00 w dni robocze na telefon BIK: 22 310 44 44. W przypadku braku odpowiedzi można skorzystać z adresu e-mail BIK: [email protected].