0

Going telefon

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-08-14 17:51:01
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 11:51:42
Going telefon

Kontakt telefoniczny z konsultantami Going możliwy poprzez numer udostępniony na stronie. Aktualny numer telefonu Going. Infolinia telefoniczna Going.

Going kontakt

Kontakt Going możliwy jest między innymi dzięki formularzowi kontaktowemu, który można znaleźć na stronie internetowej. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, poprzez wpisanie do niego wszystkich wymaganych danych kontaktowych oraz wiadomości do konsultantów do Biura obsługi Klienta Going. W zależności od powodu kontaktu arkusz będzie wyglądał inaczej. Mogą się w nim znaleźć na przykład pola, które dotyczą danych biletu. Odpowiednio wypełniony formularz kontaktowy można przesłać. Konsultanci Biura Obsługi Klienta Going starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów poprzez arkusz tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Bezpośredni kontakt Going jest możliwy poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości należy kierować na adres e-mail [email protected]

Siedziba Going ma swoje położenie w Warszawie, jednak do siedziby nie są przyjmowani interesanci.

E-mail: [email protected]
Adres: Al. Jerozolimskie 107, 02-011 Warszawa

Telefon Going

Going telefon nie jest jeszcze dostępny. Obecnie nie ma numeru prowadzącego na telefon Going. Konsultanci Biura Obsługi Klienta nie obsługują jeszcze połączeń przychodzących na telefon Going. Gdy numer na telefon Going zostanie udostępniony, wtedy dane na stronie zostaną zaktualizowane. W razie potrzeby na kontakt Going można skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej lub z poczty elektronicznej. Obecnie kontakt Going poprzez telefon Going jest niemożliwy, ponieważ numer prowadzący na telefon Going nie został jeszcze udostępniony. Telefon Going nie jest aktualnie uruchomiony.