0

Ford telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-09-16 07:30:22
  • Data modyfikacji: 2022-09-27 15:40:56
Ford telefon

Ford telefon — dostępny całodobowo. Uzyskaj pomoc w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków, wypadku czy rozładowania akumulatora. Pomoc konsultanta 24/7.

Ford kontakt 

Ford (oraz Ford Motor Company) to amerykański koncern i producent samochodów osobowych, sportowych, dostawczych i ciężarowych z siedzibą w Dearborn działający od 1903 roku. Strona oficjalna firmy posiada zakładkę kontakt gdzie można znaleźć każdy interesujący kontakt w przypadku różnych problem oraz pytań.

Ford telefon 

Telefon oraz infolinia nazywana "Ford Pomoc" działa 24/7. Można zwrócić się za tym numerem poczynając od pomocy w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków w aucie czy wyładowania akumulatora, naprawy pojazdu w trasie, udostępnienie samochodu zastępczego. Również jest aktualny numer przy wypadku oraz zgłoszeniu szkody komunikacyjnej. Oprócz tego istnieje infolinia która działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20. Zajmuje się ona tematem aktualnych ofert i promocji oraz adresami punktów dealerskich.

Telefon Ford +48 22 522 27 27

Dział obsługi klienta

Dział obsługi klienta jest do dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9 do 17. Skontaktować się można wyłącznie przy pomocy maila. 
Email [email protected]

Dział call centru

Zajmuje się dział call centu połączeniem z dealerem oraz umówieniem z nim co do przeglądu serwisowego, oraz jazdą próbną. Jest czynny od poniedzialku do piątku od 8 do 18.