0

ETOTO telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2018-05-10 11:57:01
  • Data modyfikacji: 2022-10-08 22:58:30
ETOTO telefon

Sprawdź aktualny numer ETOTO udostępniony na poniższej stronie internetowej. Poprzez telefon ETOTO klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę telefoniczną z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy. Dzięki temu klienci mogą otrzymać wszelkie dostępne informacje dotyczące aktualnej oferty firmy. Dodatkowo pracownicy Biura Obsługi Klienta odpowiedzą także na wszelkie pytania i wątpliwości klientów.

Co to jest ETOTO?

ETOTO jest to spółka handlowa, która prowadzi swoją działalność bukmacherską na terenie Polski. Założona w 2010 roku. Zatrudnia ponad 100 pracowników, jej siedziba mieści się w Warszawie. ETOTO przyjmuje zakłady bukmacherskie głównie przez Internet. Posiada jednak także kilka punktów stacjonarnych w Białymstoku, Krakowie, Poznaniu, Raszynie, Warszawie i Wólce Kosowskiej. Prezesem Zarządu spółki jest Andrzej Rogowski.

Telefon ETOTO

Niestety, ale w chwili obecnej nie został udostępniony żaden aktualny telefon ETOTO, przy pomocy którego klienci firmy mogliby połączyć się bezpośrednio z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy. Do kontaktu z ETOTO zostały jednak udostępnione inne metody. W przypadku udostępnienia telefonu ETOTO poniższa strona internetowa z pewnością zostanie zaktualizowana.

Kontakt ETOTO

Jednym z głównych i najczęściej wybieranych sposobów na kontakt z ETOTO jest skorzystanie z dostępnego poniżej adresu poczty elektronicznej firmy. Za jego pośrednictwem klienci firmy mogą korespondować z konsultantami Centrum Obsługi Klienta i  dowiedzieć się wszelkich istotnych informacji dotyczących aktualnej oferty firmy. Dodatkowo poprzez dostępne adresy poczty mailowej pracownicy firmy mogą udzielić klientom odpowiedzi na wszelkie pytania czy wątpliwości. Przed wysłaniem maila w tytule wiadomości należy zawrzeć powód, z jakim klient zwraca się do konsultantów firmy, a w treści  wiadomości dokładnie go opisać. Wiadomość zwrotna ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta powinna zostać przesłana w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail ETOTO: [email protected]
E-mail ETOTO do obsługi klienta: [email protected] lub [email protected]
E-mail ETOTO dla kontaktu z agentami: [email protected]

Dane korespondencyjne ETOTO

Dla klientów preferujących bardziej tradycyjne metody firma ETOTO udostępniła także adres korespondencyjny i inne przydatne dane do kontaktu. Na podany poniżej adres klienci mogą wysyłać pytania bądź prośby listownie. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku tej metody klienci na odpowiedź zwrotną będą musieli poczekać znacznie dłużej.

Adres: Warszawie (00-503), ul. Żurawia 8
KRS 0000370248
REGON 142666660
NIP 5272639256

Strona internetowa ETOTO

Na stronie internetowej ETOTO udostępniona została także sekcja najczęściej zadawanych przez klientów pytań wraz z odpowiedziami ze strony pracowników firmy. Przed kontaktem z konsultantami Centrum Obsługi Klienta warto sprawdzić sekcję FAQ, ponieważ często zdarza się, że umieszczone zostały tam rozwiązania problemów, z jakimi zmagają się klienci. W przypadku braku odpowiedzi należy zwrócić się o bezpośrednią pomoc do pracowników Biura Obsługi Klienta ETOTO.