0

Telefon dla medyków z Ukrainy

  • Kategoria: medycyna

  • Data publikacji: 2018-06-24 11:24:41
  • Data modyfikacji: 2023-01-13 11:45:33
Telefon dla medyków z Ukrainy

NFZ telefon dla medyków z Ukrainy. Kontakt z NFZ dla obywateli Ukrainy dostępny jest w sprawach zatrudnienia w Polsce. Telefon dla lekarzy, dentystów, pielęgniarek i położnych z Ukrainy. Sprawdź już dziś telefon dla medyków z Ukrainy.

Medycy z Ukrainy

Kiedy Rosja rozpoczęła inwazję na Ukrainę, do Polski udała się rzesza ukraińskich uchodźców. Od 24 lutego 2022 Polska pozostawia otwartą granicę z Ukrainą, aby każda osoba, która obawia się o własne życie w związku z wojną, mogła znaleźć schronienie w bezpiecznym, wolnym od konfliktu kraju. Wśród ogromnej ilości osób, które uciekały z Ukrainy, znalazło się również dużo wykształconych medyków oraz lekarzy. Medycyna jest ważną dziedziną i każda osoba wykształcona w tym kierunku jest bardzo cenna. W Polsce został więc uruchomiony specjalny telefon dla medyków z Ukrainy, na który mogą zadzwonić medycy i lekarze z Ukrainy, w celu uzyskania informacji, a późnej pracy medycznej w Polsce. Wyspecjalizowani, jak i niewyspecjalizowani lekarze z Ukrainy mogą liczyć na zatrudnienie w Polsce.

NFZ telefon dla medyków z Ukrainy

Telefon dla medyków z Ukrainy został udostępniony specjalnie dla osób uciekających z Ukrainy przed wojną. Jeśli dana osoba posiada wykształcenie medyczne, jest lekarzem, dentystą, nawet bez ukończonej specjalizacji, warto zadzwonić na podany telefon dla medyków z Ukrainy. Podany numer przeznaczony jest także dla pielęgniarek i położnych. Medycy z Ukrainy otrzymują dokładne informacje i mogą liczyć na stabilne zatrudnienie w Polsce. Aby skontaktować się z informacją medyczną dla Ukraińców, wystarczy zadzwonić na podany poniżej telefon dla medyków z Ukrainy. Pracownicy NFZ udzielają rozmówcy niezbędnych informacji dotyczących zatrudnienia w medycynie dla Ukraińców. Warto tutaj wspomnieć, że numer telefonu ten obsługiwany jest zarówno w języku polskim, jak i ukraińskim. Telefon dla medyków z Ukrainy jest całkowicie bezpłatny. Dodatkowo podany poniżej numer kontaktowy dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Telefon dla medyków z Ukrainy: 800 190 590