0

Oriflame telefon

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2020-02-04 14:50:35
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 17:17:05
Oriflame telefon

Skontaktuj się z konsultantem Biura Obsługi Klienta Oriflame. Aktualne dane kontaktowe firmy. Telefon Oriflame udostępniony dla zainteresowanych klientów sklepu.

Oriflame to firma kosmetyczna założona w Szwecji, zajmująca się produkcją i sprzedażą kosmetyków. W asortymencie sklepu znajdują się produkty do makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała, odżywki do włosów oraz zapachy dla kobiet i mężczyzn. Na stronie internetowej istnieje możliwość zamawiania produktów poprzez sklep online Oriflame. Oriflame katalog udostępnia na swojej stronie internetowej z najpopularniejszymi produktami oraz z kosmetykami w przecenionej ofercie. Dla klientów został udostępniony numer telefonu oraz adres e-mail do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Kontakt Oriflame

Skontaktuj się z Oriflame za pomocą aktualnych danych kontaktowych. Firma udostępniła na stronie internetowej numer telefonu oraz adres poczty elektronicznej. Możliwy jest również kontakt za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej pod odpowiednią zakładką. Sklep udostępnił listę odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, zatem w przypadku gdy klient nie znajdzie odpowiedzi na swoje pytanie, warto wtedy skorzystać z dostępnych opcji kontaktu ze sklepem. Na stronie możliwa jest opcja czatu online z Działem Obsługi Klubowicza Oriflame. W przypadku formularza kontaktowego konieczne jest podanie takich danych jak:

  • Imię i nazwisko
  • Adres e-mail
  • Numer telefonu
  • Numer Klubowicza
  • Treść pytania

Telefon Oriflame

Do konsultantów sklepu Oriflame jest możliwość kontaktu za pomocą telefonu Oriflame oraz adresu e-mail. Telefon Oriflame do kontaktu dla klientów to: (22) 307 78 00. Należy pamiętać o godzinach funkcjonowania telefon. Dzwonić w celu zadawania pytań można od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00. W przypadku pytań odnośnie sklepów, produktów i zamówień można kierować na telefon Oriflame. Oprócz telefonu do Oriflame możliwy jest kontakt za pomocą poczty elektronicznej.

E-mail Oriflame

W przypadku kontaktu ze sklepem w inny sposób niż telefonicznie możliwe jest wysłanie wiadomości za pomocą poczty. E-mail Oriflame został udostępniony na stronie tak samo jak telefon Oriflame. Adres skrzynki, na który można wysyłać wiadomości to: [email protected].