Morele.net telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-01-10 16:44:43
  • Data modyfikacji: 2022-08-02 13:58:30
Morele.net telefon

Aktualne dane kontaktowe do konsultantów sklepu Morele.net z elektroniką. Skorzystaj z pomocy technicznej na infolinii telefonicznej. Telefon Morele.net dostępny na stronie internetowej dla zainteresowanych.

Morele.net to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą elektroniki. W asortymencie sklepu znaleźć można podzespoły komputerowe, z których można złożyć komputer stacjonarny w zakładce Morele konfigurator PC, akcesoria komputerowe, laptopy, smartfony, telewizory i wiele więcej. Morele nie posiada swoich sklepów stacjonarnych. Zakupy możliwe są jedynie przez internet.

Kontakt Morele

Morele przygotowało dla klientów na stronie internetowej obszerne Centrum Pomocy. Można w nim znaleźć odpowiedzi na wiele pytań w tym informacje o reklamacjach, zwrotach, ratach, rabatach i innych. Istnieje możliwość skorzystania z formularza kontaktowego. Należy wybrać dział, do którego kierowane jest pytanie. Do wyboru jest dział handlowy Morele, dział obsługi klienta Morele oraz dział obsługi reklamacji Morele. Po wyborze działy należy wypełnić formularz odpowiednimi danymi takimi jak:

  • Temat
  • Adres e-mail
  • Treść wiadomości

W formularzu nie jest konieczne podawanie swoich danych takich jak imię i nazwisko lub telefon kontaktowy. Odpowiedzi wysyłane są na adres poczty elektronicznej podanej w formularzu. Konsultanci ze sklepu Morele odpowiadają tak szybko jak to tylko możliwe. Najpóźniej wiadomość wysyłana jest w 24 godziny, jednak zwykle już nawet tego samego dnia.

Telefon Morele

E-sklep Morele.net udostępnił dla klientów numer telefonu do kontaktu. Morele.net telefon udostępniło na stronie internetowej dla zainteresowanych zadaniem pytania odnośnie produktów, sklepu lub stanu zamówienia. Telefon Morele, na który należy wykonywać połączenia to: 12 418 40 26. Telefon Morele.net działa jak infolinia telefoniczna i dostępna jest w odpowiednich godzinach. Połączenia odbierane są przez konsultantów Biura Obsługi Klienta w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 21:00. Należy pamiętać o obecnym koszcie połączenia. Jest on zgodny z taryfą operatora dzwoniącego. Telefon Morele do wsparcia technicznego pracowników firmy.

E-mail

Morele udostępnia również swój adres poczty elektronicznej, na którą możliwe jest wysłanie wiadomości e-mail. E-mail Morele to: [email protected]. Jest to poczta elektroniczna do biura sklepu, zatem zalecane jest wysyłanie zapytań za pomocą formularza kontaktowego lub dzwoniąc na infolinię telefoniczną Morele, a nie z wykorzystaniem tego adresu.