0

Smartwings telefon

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2020-02-07 12:33:18
  • Data modyfikacji: 2022-08-04 15:36:26
Smartwings telefon

Uzyskaj aktualne dane kontaktowe do czeskiej linii lotniczej Smartwings. Telefon Smartwings do Biura Obsługi Klienta dostępny na stronie internetowej. Pomoc telefoniczna dostępna jest przez 7 dni w tygodniu.

Co to Smartwings

Smartwinds to czeska linia lotnicza będąca obecnie największą w tym kraju. Jest obecnie bardzo szybko rozwijającym się przewoźnikiem. Linia lotnicza oferuje loty do ponad 80 miejsc na świecie. Na stronie internetowej możliwa jest rezerwacja lotów online. Istnieje możliwość kontaktu przez formularz kontaktowy oraz numer telefonu Smartwings.

Kontakt Smartwings

Posiadając pytanie, warto skorzystać z udostępnionej sekcji informacje dla podróżujących. W zakładce tej można znaleźć wiele odpowiedzi na najpopularniejsze pytania podróżujących w sprawach lotów, bagażu i innych. W przypadku linii lotniczych Smartwings istnieje możliwość wysłania formularza kontaktowego. Jest on bardzo obszerny i należy podać takie dane jak imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz miejsce zamieszkania. W przypadku pytań odnośnie lotu należy podać wiele danych takich numer lotu, data wylotu, lotnisko wylotu oraz przylotu. Pytania można zadawać w sprawie rezerwacji i odpraw, stratą bagażu, opóźnień lotu oraz innych problemów. Oprócz formularza kontaktowego możliwe jest skorzystanie z telefonu Smartwings udostępnionego na stronie internetowej.

Telefon Smartwings

Oprócz formularza kontaktowego do Biura Obsługi Klienta możliwy jest kontakt za pomocą numeru telefonu udostępnionego dla klientów linii lotniczych Smartwings. Smartwings telefon udostępniony został na stronie internetowej. Telefon Smartwings służy do kontaktu z konsultantami w sprawach zmiany rezerwacji i wszelakich innych pytań. Telefon Smartwings do kontaktu to: +420 284 000 612. Numer telefonu działa jak infolinia telefoniczna i działa ona codziennie każdego dnia tygodnia od 8:00 do 20:00.

E-mail Smartwings

W przypadku poczty elektronicznej nie został udostępniony adres e-mail do kontaktu. Niestety nie ma możliwości wysłać pytania na adres e-mail Smartwings. W przypadku udostępnienia go przez Smartwings zostanie on zaktualizowany na stronie tak szybko jak to możliwe. Warto skorzystać z innych form kontaktu dostępnych dla zainteresowanych.