Wispol Telefon

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2019-05-02 04:31:25
  • Data modyfikacji: 2022-07-12 15:16:12
Wispol telefon

Kontakt do firmy Wispol. Numer telefonu do drogerii Wispol. Uzyskaj numer telefonu do skontaktowania się z biurem obsługi klienta Wispol. Aktualny numer telefonu 17 770 71 77

Kontakt Wispol

Firma Wispol to sklep z akcesoriami drogeryjnymi. Jest jednym z większych sklepów znajdujących się na Podkarpaciu, którego siedziba znajduje się w Rzeszowie na ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej 14. Sklep posiada bogatą ofertę wielu światowych marek kosmetyków, w której asortymencie sklepu znaleźć można produkty do pielęgnacji ciała, artykuły higieniczne, kremy, żele oraz produkty do makijażu. Drogeria posiada opcję dokonywania zakupów online na ich sklepie internetowym z możliwością dostawy od DHL lub DPD oraz do paczkomatów. W przypadku przedpłaty po przekroczeniu kwoty zamówienia 200zł wysyłka jest darmowa, a w przypadku płatności za pobraniem wysyłka jest darmowa po przekroczeniu 250zł. Sklep umożliwia dwa sposoby kontaktu. Pierwszy za pomocą telefonu oraz drugi za pomocą adresu e-mail, który został udostępniony na stronie internetowej drogerii. Numer telefonu do biura obsługi klienta to: 17 770 71 77. Opcja kontaktu elektronicznego poprzez wiadomość e-mail możliwe jest za pomocą adresu: [email protected].

Telefon Wispol

Uzyskaj kontakt telefoniczny do drogerii Wispol z siedzibą w Rzeszowie. W przypadku chęci skontaktowania się przez klientów z drogerią istnieje możliwość wykonania połączenia telefonicznego do Biura Obsługi Klienta. W dziale BOK pracują osoby odpowiedzialne za odpowiadanie na pytania wysyłane od klientów. Kontakt do Wispol możliwy jest pod numerem telefonu 17 770 71 77. Skontaktuj się z drogerią za pomocą dostarczonego numeru telefonu.

Telefon Wispol: 17 770 71 77

E-mail Wispol

Oprócz kontaktu telefonicznego istnieje możliwość wysłania wiadomości na adres mailowy, który firma udostępniła na stronie internetowej. Skontaktuj się z firmą elektronicznie pod odpowiednim adresem e-mail. E-mail, na który można kierować pytania to: [email protected]. W celu uzyskania odpowiedzi na pytanie wystarczy napisać treść pytania z odpowiednim tematem i w niedługim czasie osoba z drogerii odpowiedzialna za odpisywanie klientom wyśle na nie odpowiedź.

E-mail Wispol: [email protected]

Telefon Wispol: 17 770 71 77