Telefon Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-06-01 02:55:45
  • Data modyfikacji: 2022-09-26 14:51:54
Telefon Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie

Teatr Juliusza Słowackiego w Krakowie - Telefoniczna rezerwacja biletów. Sprawdzenie dostępności miejsc. Aktualny repertuar oraz dane kontaktowe.

Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

Teatr w Krakowie otwarty został 21 października 1893 roku pod nazwą Teatr Miejski. Od 16 października 1909 roku nosi imię Juliusza Słowackiego. Znajduje się on na starym mieście w Krakowie przy pałacu Świętego Ducha. Teatr im. Juliusza Słowackiego repertuar udostępnia na swojej stronie.

Teatr im. Juliusza Słowackiego kontakt

Teatr im. Juliusza Słowackiego kontakt umożliwia poprzez formularz znajdujący się na stronie. Możliwe jest również wysłanie wiadomości bezpośrednio do biura rezerwacji biletów lub skorzystanie z telefonu w celu zakupu miejsc na dowolne wydarzenie. Dodatkowo na stronie znajduje się czat online.

Teatr im. Juliusza Słowackiego telefon

Teatr im. Juliusza Słowackiego telefon obsługuję w celu zakupu biletów, jednak można skorzystać również z danych kontaktowych w celu uzyskania informacji na temat repertuaru oraz nadchodzących wydarzeń. 

Teatr im. Juliusza Słowackiego telefon kasa biletowa

  • + 48 12 424 45 26

Teatr im. Juliusza Słowackiego telefon biuro Informacji i Rezerwacji biletów

  • + 48 12 424 45 25
  • 12 424 45 28

Teatr im. Juliusza Słowackiego adres e-mail

Aby zadać pytanie na dowolny temat związany z działalnością teatru, możliwe jest to poprzez wykorzystanie danych kontaktowych Teatr im. Juliusza Słowackiego udostępnia je na swojej stronie. Możliwe jest również wysłanie wiadomości poprzez formularz kontaktowy lub skorzystanie z czatu online na stornie.

Teatr im. Juliusza Słowackiego e-mail biuro Informacji i Rezerwacji biletów
[email protected] 

Teatr im. Juliusza Słowackiego adres e-mail

Dane kontaktowe mogą posłużyć w celu osobistego kontaktu z pracownikiem placówki. Przed udaniem się na rozmowę, najlepszym sposobem będzie poinformowaniem personelu o chęci rozmowy. Szczegółowe dane kontaktowe Teatr im. Juliusza Słowackiego udostępnia na swojej stronie.

Teatr im. Juliusza Słowackiego adres e-mail adres
plac Świętego Ducha 1, 31-023 Kraków