Lebara Polska telefon

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2020-04-16 10:47:12
  • Data modyfikacji: 2022-09-12 19:01:56
Lebara Polska telefon

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Lebara. Telefon Lebara do konsultantów, dostępny na stronie internetowej dla klientów. Aktualne dane kontaktowe do firmy Lebara podane dla zainteresowanych.

Co to jest Lebara?

Lebara jest to operator sieci telefonii komórkowej, której usługa opiera się na umowach z innymi operatorami sieci komórkowych. Lebara daje możliwość zakupienia starterów, a na stronie internetowej można przejrzeć pełną ofertę dostępnych wszystkich pakietów dla klientów, w których każdy z nich różni się ilością internetu oraz ilością dostępnych rozmów i SMSów. Na stronie Lebara istnieje możliwość założenia konta, za pomocą którego można doładowywać swoje konto Lebara.

Kontakt Lebara

Jedną z możliwości kontaktu z Lebara jest czat dostępny dla zainteresowanych. Ta opcja dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:15 do 17:30 oraz w soboty od godziny 10:15 do 15:30. Po naciśnięciu odpowiedniego przycisku wyświetla się okienko, w którym należy podać takie informacje jak imię, numer telefonu, adres e-mail oraz preferowany język kontaktu. Do wyboru klienci mają język angielski oraz język niderlandzki. Po zaakceptowaniu danych możliwe jest odbycie rozmowy tekstowej z konsultantem na żywo.

Telefon Lebara

Firma Lebara udostępnia zainteresowanym numer telefonu do kontaktu z konsultantami Biura Obsługi Klienta. Istnieje numer przeznaczony do kontaktu z Holandii i jest to telefon Lebara: 1200 lub +31619001200. Zainteresowani, którzy chcą połączyć się z Lebara z zagranicy mogą dzwonić na telefon Lebara: +31619001200. Połączenia odbierane są przez doradców w odpowiednich godzinach, które zostały podane na stronie internetowej. W dni robocze od poniedziałku do piątku można dzwonić w godzinach od 9:00 do 18:00, natomiast w soboty należy dzwonić pomiędzy godziną 10:00 a godziną 16:00. W innych godzinach telefon Lebara nie jest obsługiwany, zatem należy w takiej sytuacji skorzystać z innej formy kontaktu.

E-mail Lebara

Niestety osoby preferujące kontakt elektroniczny nie mają możliwości kontaktu z wykorzystaniem poczty elektronicznej. Nie istnieje podany e-mail Lebara na stronie internetowej. Jeśli e-mail Lebara zostanie udostępniony, informacja ulegnie zaktualizowaniu.