Acer Telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2020-02-01 15:30:10
  • Data modyfikacji: 2022-08-10 16:46:23
Acer Telefon

Uzyskaj potrzebne dane kontaktowe do firmy Acer. Sprawdź aktualną ofertę sprzętu Acer. Telefon Acer podany dla zainteresowanych na stronie internetowej.

Firma Acer

Acer jest firmą z siedzibą w Tajwanie założoną w 1976 roku. Jej główną gałęzią jest produkcja sprzętu komputerowego oraz oprogramowania. Na stronie internetowej można znaleźć takie produkty jak laptopy, monitory, tablety, smartfony oraz projektory. Możliwe jest również znalezienie części zamiennych do już posiadanego sprzętu firmy Acer.

Kontakt Acer

Przed kontaktem z firmą zaleca się skorzystanie z udostępnionego przewodnika video. Acer tworzy specjalne filmy, dzięki którym użytkownicy produktów Acer mają możliwość skorzystać w momencie pojawienia się problemu. Po wybraniu tej opcji automatycznie przekierowuje na stronę YouTube Acer. Tam warto poszukać filmu rozwiązującego interesujący klienta problem. Jeśli jednak nie ma tam odpowiedniego filmu, warto skorzystać z udostępnionych form kontaktu do konsultanta w tym telefon Acer.

Do kontaktu z Acer został udostępniony formularz kontaktowy. Można zadawać w nim pytania dotyczące sprzętu posiadanego lub tego, którego klient ma zamiar kupić. Przed wysłaniem wiadomości należy zaznaczyć odpowiednią opcję. Konieczne jest podanie numeru seryjnego produktu przed wysłaniem wiadomości. W formularzu należy podać adres poczty elektronicznej, podstawowe informacje dotyczące sprzętu oraz treść wiadomości. Konsultanci firmy Acer odpowiadają na pytania tak szybko jak to możliwe. Oprócz formularza kontaktowego zainteresowani mają możliwość skontaktowania się przez czat online z jednym z konsultantów. Jest to bardzo wygodna i szybka metoda, dzięki której nie trzeba oczekiwać w kolejce na połączenie telefoniczne lub oczekiwać na wiadomość zwrotną wysłaną w formularzu.

Telefon Acer

W przypadku chęci rozmowy telefonicznej można skorzystać z telefonu Acer znajdującego się na stronie internetowej. Telefon Acer umożliwia klientowi połączenie się z konsultantem firmy w celu zadania pytań technicznych dotyczących produktów. Telefon Acer do kontaktu dla zainteresowanych to: 22 209 89 88. Koszt takiego połączenia jest zgodny ze stawką operatora dzwoniącego. Telefon Acer podany na stronie czynny jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Acer informuje, że rozmowy mogą być nagrywane w celu poprawy świadczonych usług. W przypadku chęci kontaktu w innych godzinach niż dostępny jest telefon Acer, warto skorzystać z innych form kontaktu.

E-mail Acer

Kontakt elektroniczny do Acer również został zapewniony. Do polskiego oddziału firmy istnieje udostępniony adres e-mail, na który można wysyłać wiadomości z pytaniami dotyczącymi produktów, zamówień i sklepu internetowego. Adres e-mail Acer: [email protected].