Beko Telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-06-26 17:41:41
  • Data modyfikacji: 2022-09-28 12:40:05
Beko Telefon

Beko telefon - skontaktuj się z firmą w celu reklamacji oraz zamówionych produktów. Zapytaj o aktualności oraz uzyskaj internetowe doradztwo. Sprawdź dane

Beko kontakt

Beko jest firmą zajmującą się produkcją oraz sprzedażą sprzętu AGD. Beko kontakt umożliwia dla swoich klientów, którzy posiadają problemy techniczne ze sprzętem oraz dla osób chętnych uzyskać informację i doradztwo odnośnie przyszłych zakupów. Beko telefon obsługuję przez biuro obsługi klienta oraz serwis. Dodatkowo w przypadku oddania sprzętu na serwis możliwe jest skontaktowanie się  z Beko online w sprawie uzyskania informacji na temat usterki.

Beko telefon

Aby uzyskać pomoc telefoniczną, warto odwiedzić oficjalną stronę oraz skorzystać z zakładki pomoc techniczna. Beko dane kontaktowe umieszcza na stronie. Dodatkowo można tam też znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Beko. Beko telefon obsługuję przez biuro obsługi klienta pracujące w ściśle określonych godzinach od poniedziałku do piątku.

Beko telefon 222 50 14 14

Beko kontakt online

Beko kontakt online w formie formularza znajduję się na oficjalnej stronie. Można tam również znaleźć informację dotyczące adresu e-mail Beko, który może posłużyć, gdy posiada się sprzęt w serwisie. Dodatkowo firma umożliwia na stronie kontakt online Beko z asystentem, jednak wymaganiem jest posiadanie konta Facebook.

Beko adres e-mail [email protected]

Beko dane kontaktowe

W celu uzyskania informacji osobiście możliwe jest odwiedzenie dowolnej placówki ze sprzętem AGD, posiadającej w swej ofercie katalog Beko. Szczegółowe dane kontaktowe Beko można znaleźć na stronie

Beko adres siedziby
Puławska 366, 02-819 Warszawa