Klub Muzyczny Stodoła telefon

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-10-11 06:39:43
  • Data modyfikacji: 2022-08-05 14:33:19
Klub Muzyczny Stodoła telefon

Aktualny telefon do Klubu Muzycznego Stodoła. Uzyskaj dane kontaktowe do Klubu Muzycznego Stodoła. Kontakt możliwy na wiele sposobów między innymi za pomocą telefonu do Klubu Muzycznego Stodoła.

Klub Muzyczny Stodoła to centralny klub studentów Politechniki Warszawskiej. Klub znajduje się na ulicy Batorego 10 w Warszawie. W klubie odbywają się różnego rodzaju koncerty artystów muzycznych, a na stronie internetowej możliwy jest zakup biletów na te wydarzenia odbywające się w klubie.

Kontakt Klub Muzyczny Stodoła

Do klubu możliwy jest kontakt na wiele sposobów. Jednym z nich jest formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej. W formularzu należy podać takie dane jak:

  • Imię i nazwisko
  • Adres e-mail
  • Telefon (opcjonalnie)
  • Treść wiadomości

Formularz jest bardzo przyjemną formą kontaktu, a wiadomości trafiają do zarządu klubu. Odpowiedzi na pytania wysyłane są tak szybko jak to możliwe. Pytania można kierować w sprawie organizowanych imprez, koncertów, informacji o biletach i wiele innych. Oprócz formularza do klubu można dotrzeć za pomocą telefonu Klubu Muzycznego Stodoła oraz adresu poczty elektronicznej.

Telefon Klub Muzyczny Stodoła

Do Klubu Muzycznego Stodoła możliwy jest kontakt za pomocą dwóch numerów telefonów. Telefon Klubu Muzycznego Stodoła dostępny dla klientów do kontaktu z zarządem. Klub Muzyczny Stodoła telefon udostępnił na swojej stronie internetowej. Istnieją dwa numery telefonów. Pierwszy z nich to telefon: +48 22 825 60 31, natomiast drugi telefon: +48 691 800 388. W przypadku, w którym pierwszy numer telefonu nie odpowiada, warto wybrać drugi dostępny numer. Połączenia odbierane są w godzinach pracy. Kontakt telefoniczny poza godzinami pracy nie jest możliwy i warto wtedy wybrać inną opcję kontaktu.

E-mail Klub Muzyczny Stodoła

Do klubu można wysyłać wiadomości e-mail z zapytaniami na odpowiedni adres. E-mail klubu został udostępniony dla klientów na stronie internetowej. Wiadomości należy kierować na adres: [email protected]. Adres e-mail jest wygodną i dobrą formą kontaktu w przypadku kiedy telefony nie są odbierane.

Kasa Biletowa Klubu Muzycznego Stodoła

Można nabyć bilety online na stronie internetowej, które można okazać przy wejściu na koncert w formie elektronicznej. Istnieje także możliwość zakupu biletów stacjonarnie w kasach biletowych. Kasa biletowa Klubu Muzycznego Stodoła otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 20:00, natomiast w dniu koncertu otwarta jest od 15:00 do końca trwania wydarzenia.