0

SA Wardega WATAHA Krulestwo

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-12-29 20:44:21
  • Data modyfikacji: 2022-10-10 12:00:10
SA Wardega WATAHA Krulestwo

Skorzystaj z poniższej strony internetowej, na której znaleźć można wszelkie aktualne sposoby na kontakt z SA Wardega WATAHA Krulestwo. Niestety, ale na chwilę obecną telefon SA Wardega WATAHA Krulestwo nie jest udostępniony i osoby zainteresowane kontaktem nie mogą z niego skorzystać. Istnieją jednak inne sposoby na kontakt z SA Wardega WATAHA Krulestwo. Wypróbuj już dziś różne sposoby na kontakt z SA Wardega WATAHA Krulestwo!

Kim jest Sylwester Wardęga?

Sylwester Wardęga jest to polski twórca filmowy, youtuber oraz performer. Jego kanał w serwisie YouTube był szóstym co do popularności polskim kanałem pod względem liczby subskrybentów, która wynosiła ponad 3,6 miliona subskrybentów. Dodatkowo Sylwester Wardęga udziela się także na platformie Twitch streamując i chatując na żywo z widzami. W 2011 zaczął publikować filmy w serwisie YouTube. Rozpoznawalność poza Polską zdobył dzięki filmikowi Mutant Giant Spider Dog, który w ciągu tygodnia wyświetlono ponad 33 miliony razy, natomiast w całym 2014 roku 118 milionów razy, dzięki czemu stał się najpopularniejszym filmem w tym serwisie w 2014 i zdobył nagrodę YouTube Rewind. Jego aktualnym kanałem, założonym w 2014 roku, jest „WATAHA  KRULESTWO”, gdzie obecnie zajmuje się komentowaniem działań innych youtuberów, czyli tzw. Commentary.

Telefon SA Wardega WATAHA Krulestwo

Niestety, ale na chwilę obecną nie został udostępniony żaden aktywny telefon SA Wardega WATAHA Krulestwo. Osoby chcące się skontaktować z Sylwestrem mogą to zrobić na kilka dostępnych opisanych poniżej opcji. W przypadku opublikowania telefonu SA Wardega WATAHA Krulestwo poniższa strona zostanie zaktualizowana o podany numer.

Kontakt SA Wardega WATAHA Krulestwo

Jedną z metod kontaktu z SA Wardega WATAHA Krulestwo jest skorzystanie z podanego poniżej adresu poczty elektronicznej. Za jego pomocą zainteresowane kontaktem osoby mogą korespondować bezpośrednio z pracownikami firmy. Przed wysłaniem takiej wiadomości należy jednak odpowiednio ją przygotować. Po pierwsze warto w tytule wiadomości umieścić powód, z jakim klient zwraca się o pomoc do konsultantów spółki, a następnie w treści dokładnie opisać swój problem. Na odpowiedź należy poczekać maksymalnie do kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: [email protected]

Dodatkowo z SA Wardega WATAHA Krulestwo zainteresowane osoby skontaktować się także mogą za pośrednictwem dostępnego poniżej adresu korespondencyjnego. Tak jak w przypadku wysłania wiadomości drogą mailową tak też i tu w treści listu klient powinien opisać sprawę, z jaką zwraca się o pomoc do pracowników SA Wardega WATAHA Krulestwo, podając jak największą ilość przydatnych informacji. Pozwoli to konsultantom na znalezienie odpowiedzi na problem klienta. Należy jednak dodać, że w przypadku tej opcji na wiadomość zwrotną ze strony konsultantów SA Wardega WATAHA Krulestwo klienci będą musieli poczekać znacznie dłużej niż w wypadku wyboru innej metody kontaktowej.

Numer NIP: 5691854887
Numer REGON: 147216915
Adres korespondencyjny: Nowe Piegłowo, nr 11, 06-516, poczta Szydłowo