Aquanet telefon

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2019-04-26 04:17:23
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 11:02:04
Aquanet telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie Aquanet. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat Aquanet. Dane kontaktowe do Aquanet podane na stronie infolinii.

Aquanet kontakt

Aquanet S.A. należy do czołówki przedsiębiorstw wodociągowych w Polsce. Działa w oparciu o najwyższej jakości standardy. Aquanet dba o blisko 900 000  mieszkańców, stale podnosząc jakość świadczonych usług. Kieruje się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Działaniom spółki przyświeca troska o środowisko naturalne. Nieustannie podejmuje działania przygotowujące na społeczne, środowiskowe i ekonomiczne wyzwania branży. Aquanet S.A. obejmuje obszar powiatu poznańskiego i kilku gmin z innych powiatów, oferując szeroki zakres usług: od zbiorowego zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków, poprzez hurtową sprzedaż i odbiór ścieków, aż po współpracę kapitałową. Aquanet S.A. obsługuje ponad 103 tys. Klientów, a ich liczba ciągle rośnie. Działalność Aquanet S.A. opiera się przede wszystkim na dostarczaniu czystej wody i odprowadzaniu ścieków. W trosce o środowisko dba również o zagospodarowywanie osadu oraz ograniczanie zużycia paliw kopalnych na rzecz biogazu. Siedziba spółki zlokalizowana jest pod adresem ul. Dolna Wilda 126, 61-492 Poznań. Dostępną formą kontaktu jest przesłanie zapytania na podany adres elektronicznej poczty internetowej [email protected] lub wypełnienie prostego w obsłudze oraz intuicyjnego formularza kontaktowego. Wystarczy uzupełnić odpowiednie pola danych w arkuszu:

  • Adres elektronicznej poczty internetowej
  • Kategoria sprawy
  • Temat
  • Treść

Po poprawnym uzupełnieniu formularza zostanie on przesłany do Biuro Obsługi Klienta Konsultanci postarają się jak najszybciej odpowiedzieć na wysłane przez klienta zapytanie. Możliwe jest również udanie się do placówki stacjonarnej zlokalizowanej pod podanym adresem ul. Piątkowska 117/119, 60-648 Poznań. Punkt czynny jest w wyznaczonych godzinach od poniedziałku do czwartku od 7:30 – 15:00 oraz w piątku od 7:30 do 11:30, warto wiedzieć o przerwach w pracy, które trwają od 11:30 – 12:00.

Aquanet telefon (61) 8359 100

Dostępna jest również linia telefoniczna Aquanet. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne na podany numer telefonu (61) 8359 100. Konsultanci odbierają połączenia przychodzące tylko w wyznaczonych do tego celu godzinach od poniedziałku do piątku od 7:30 – 15:00, w weekendy oraz dni wolne od pracy konsultanci nie odbierają telefonów. Koszt połączenia zgodny jest z taryfą operatora. W przypadku zgłoszeń dotyczących nieprawidłowości w działaniu wodociągów należy zadzwonić na numer telefonu pogotowia wodociągowego 994. Połączenie jest bezpłatne.