0

Alior Bank telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-12-21 07:41:40
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 15:01:03
Alior Bank telefon

Kontakt Alior Bank, numery telefonów Alior Bank. Na tej stronie zaczerpniesz informacji dotyczących numerów telefonu do kontaktu z Alior Bank.

Alior Bank telefon

Alior Bank Biuro Obsługi Klienta

W celu uzyskania odpowiedzi na pytania lub pomocy klienci mogą kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Alior Banku. Alior Bank do komunikacji z klientami oraz osobami zainteresowanymi w większości przypadków wykorzystuje drogę telefoniczną poprzez informację telefoniczną. Dla klientów indywidualnych zapewniona jest całodobowa obsługa 7 dni w tygodniu. W przypadku korporacji oraz firm średnich jak i dużych Alior Bank zapewnia obsługę w dni robocze w godzinach od 8:00 do 18:00. Informacja Alior Bank telefon różni się w zależności od rodzaju klienta.

Alior Bank kontakt e-mail

Inną formą kontaktu z Alior Bank pozostają wiadomości przesyłane drogą elektroniczną. Umożliwia to szczegółowe i precyzyjne opisanie problemu oraz indywidualne podejście do klienta.

E-mail: [email protected]

Adres: Alior Bank SA, ul. Postępu 18 B, 02-676 Warszawa

Konsultacja telefoniczna Alior Bank - klienci indywidualni

Alior Bank telefon kontaktowy jest różny w zależności od rodzaju konta i jest kilka jego rodzajów. Alior Bank telefon kontakt z telefonów stacjonarnych nie jest identyczny z numerem dzwoniących z telefonów komórkowych. Telefoniczna konsultacja Alior Bank działa pod numerem 19 502 (abonenci sieci Play powinni kontaktować się pod numerem 12 19 502) lub 12 370 70 00, który obsługuje połączenia z telefonów stacjonarnych. W celu połączenia za pomocą telefonu komórkowego należy skorzystać z numeru +48 12 19 502 lub +48 12 370 70 00. Telefony te są przeznaczone są również dla osób dzwoniących z zagranicy. Numer konta Alior Bank do spłaty kredytu jest dostępny tylko po indywidualnym kontakcie z obsługą klienta.

Konsultacja telefoniczna Alior Bank - klienci biznesowi

Klienci biznesowi Alior Bank mają zapewnioną obsługę klienta w godzinach 8:00 - 18:00 w dni robocze. Również dla klientów biznesowych numer telefonu do Alior Banku jest zależny od urządzenia. Kontakt dla numerów stacjonarnych jest możliwy pod numerem 801 274 274. Dla telefonów komórkowych oraz połączeń z zagranicy 22 531 80 95.

Jak włączyć 3D Secure Alior Bank?

3D Secure Alior Bank jest usługą umożliwiającą zabezpieczanie płatności online w Alior Banku. Wykorzystuje ona w tym celu jednorazowe kody zabezpieczające. Usługa 3D Secure jest automatycznie włączona dla wszystkich kart Alior Bank co za tym idzie nie ma potrzeby uruchamiania jej przez klientów banku. 

Chciałbyś się dowiedzieć jak najkorzystniej spłacać kredyt gotówkowy lub samochodowy?

Kontakt telefoniczny ze specjalistami Alior Bank umożliwia zapoznanie się z ofertą Alior Bank zarówno dla mikro i małych firm jak i tych średnich czy dużych. Doradzą Ci oni jak w najlepszy sposób zainwestować środki w sposób, który umożliwi Ci czerpanie zysków. W celu kontaktu z pracownikiem Alior Banku należy wcześniej przygotować TelePin oraz numer PESEL lub CIF.

InfoNina – wirtualna asystentka

InfoNina to wirtualna asystentka głosowa chętna do pomocy w każdej sprawie. Wystarczy powiedzieć jej na czym polega problem oraz odpowiedzieć na kilka prostych pytań, a ona połączy Cię z doradcą na odpowiedniej linii. Przydatna jest również aplikacja mobilna Alior Mobile. Pozwala ona pozostać w kontakcie wykluczając potrzebę dzwonienia do Alior Banku. W razie pytań dotyczących aplikacji mobilnej Alior Mobile skontaktuj się z jednym z doradców Alior Bank, a on chętnie udzieli informacji na temat funkcji aplikacji oraz odpowie na zadane pytania.