0

Edenred Telefon

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2020-02-01 17:34:38
  • Data modyfikacji: 2022-08-17 13:16:47
Edenred Telefon

Telefon Edenred dostępny dla klientów posiadających karty. Skontaktuj się z Edenred w sprawie kart przedpłaconych. Pomoc konsultantów Biura Obsługi Klienta Edenred.

Co to jest Edenred?

Edenred to firma oferująca zainteresowanym klientom i firmom produkty w formie kart przedpłaconych. W asortymencie firmy znajdują się takie karty jak karta lunchowa Edenred, karta podarunkowa Edenred, karta sport i kultura Edenred, karta premiowa Edenred i kilka innych. Istnieje możliwość posiadania karty wirtualnej na telefonie komórkowym z funkcją NFC.

Kontakt Edenred

Do Edenred istnieje możliwość kontaktu za pomocą formularza kontaktowego. Dla zainteresowanych zostały podane trzy formularze. Przeznaczone są one dla firm, użytkownika karty oraz partnera biznesowego. Formularz dla firm oraz partnerów biznesowych wygląda tak samo, natomiast dla użytkowników kart posiada mniej koniecznych informacji do podania. Wiadomości wysyłane są do konsultantów Edenred, którzy odpowiadają tak szybko jak to możliwe w godzinach pracy. Warto skontaktować się z pracownikami Edenred przed wyborem oferty. Do dyspozycji zainteresowani mają również telefon kontaktowy, jednak jest on przeznaczony głównie dla osób posiadających już kartę Edenred.

Telefon Edenred

Dla użytkowników kart został udostępniony telefon Edenred do kontaktu oraz adres poczty elektronicznej. W przypadku posiadania pytań można je kierować na podaną infolinię telefoniczną. Telefon Edenred odbierany jest przez konsultantów Biura Obsługi Klienta w odpowiednich godzinach pracy. Połączenia można kierować w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Telefon Edenred dla klientów posiadających kartę to: 22 481 39 08. W momencie, w którym telefon nie odpowiada, można skorzystać z drugiej opcji, jaką jest poczta elektroniczna. Adres e-mail Edenred, na który należy wysyłać zapytania to: [email protected]. Odpowiedzi wysyłane są tak szybko jak to możliwe.

Pozostały kontakt Edenred

Edenred udostępnia również możliwość kontaktu za pomocą adresu e-mail firmom zainteresowanym ofertą. Można na odpowiedni adres kierować wszelakie zapytania odnośnie produktów Edenred dla firm. E-mail do wysyłania wiadomości to: [email protected]. Odpowiedzi wysyłane są w godzinach pracy konsultantów, czyli w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Dodatkowy telefon Edenred oraz adres e-mail przeznaczony jest do kontaktu z inspektorem ochrony danych. Dzwonić w tych sprawach należy na telefon: +48 22 209 82 55. Adres e-mail: [email protected].