TAURON Telefon

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2019-02-04 22:38:08
  • Data modyfikacji: 2022-09-16 16:54:25
TAURON Telefon

Tauron telefon - Skontaktuj się w sprawie energii elektrycznej. Pogotowie energetyczne. Dane kontaktowe, numer telefonu, adres e-mail. Skontaktuj się

Tauron kontakt

Tauron Polska Energia SA jest polskim przedsiębiorstwem z branży energetycznej.  Grupa Tauron dostarcza ponad 51 TWh energii elektrycznej rocznie do 5,6 miliona klientów, co sprawia, że jest największym dystrybutorem energii elektrycznej w Polsce.

Tauron kontakt możliwy jest na wiele sposobów. Dla klientów firmy dostępna jest aplikacja Mój Tauron, która umożliwia między innymi kontakt w sprawie pomocy technicznej oraz ogólnej. Dodatkowo na stronie znajduje się czat online Tauron dostępny w dni robocze od 7:00 do 20:00. Aby skontaktować się telefonicznie, wystarczy zadzwonić na podany numer. Tauron telefon obsługuje przez asystentów pracujących w ściśle określonych godzinach. Aby napisać wiadomość e-mail, Tauron udostępnia swój adres na oficjalnej stronie.

Tauron telefon

Jeśli masz pytania dotyczące świadczenia usług lub potrzebujesz pomocy technicznej, możliwa jest rozmowa z konsultantem poprzez numer podany na stronie. Tauron telefon obsługiwany przez konsultantów dostępny jest w dni robocze od 7:00 do 20:00. 

Infolinia Obsługowa Tauron 
32 606 0 606

Telefon Sprzedażowy
555 444 555

Pogotowie Energetyczne – zgłoś awarię prądu lub uzyskaj informację o wyłączeniach
991 (czynne całodobowo)

Dla dzwoniących spoza obszaru działalności TAURON Dystrybucja S.A.
32 303 0 991 (czynne całodobowo)

Pogotowie Gazowe – zgłoś awarię
992 (czynne całodobowo)

Tauron online

Jeśli sprawa nie jest pilna i jest możliwość zgłoszenia tego online, dostępny jest adres e-mail w celu udzielania informacji. Dodatkowo dla klientów dostępna jest aplikacja Mój Tauron. W przypadku chęci uzyskania natychmiastowej odpowiedzi online dostępny jest na stronie czat online z konsultantem.

Adres e-mail Tauron
[email protected] (klienci indywidualni)
[email protected] (klienci biznesowi)

Dane adresowe Tauron

Firma posiada również punkty obsługi klienta Tauron, których lokalizację można sprawdzić na oficjalnej stronie. Dodatkowo dla większych firm dostępne są również punkty partnerskie. Aby wysłać korespondencje tradycyjną pocztą, możliwe jest to na podany na stronie adres.

Adres Tauron

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.
ul. Lwowska 23, 40-389 Katowice

Szczegółowe dane kontaktowe Tauron można znaleźć na oficjalnej stronie.