Google pay infolinia kontakt

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2022-10-28 10:51:54
  • Data modyfikacji:
Google pay infolinia kontakt

Google pay infolinia kontakt. Jak skontaktować się z infolinią Google pay. Numer Telefonu na infolinię Google pay. Jak skontaktować się z Google pay przez tel.

Kontakt infolinia Google pay

Google pay, czyli dawniej nazywany Android pay to system płatności online należący do Google Inc. System umożliwia dokonywanie płatności za pośrednictwem aplikacji, stron internetowych, sklepów i nie tylko. Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia w milionach miejsc w internecie, sklepach i nie tylko. Dzięki Google Pay wystarczy tylko dodać kartę na telefon i po prostej konfiguracji będzie można łatwo dokonywać płatności przez telefon. Skontaktować się z infolinią Google pay można za pomocą strony internetowej supportu Google pay, e-mail oraz poprzez kontakt z główną siedzibą Google pay. Niestety numer telefonu do Google pay nie jest podany. Aby nawiązać kontakt z Google pay, zaleca się skorzystanie z pomocy supportu na stronie internetowej Google pay. Na stronie można bezproblemowo zadać pytanie do supportu i otrzymać szybką odpowiedź. Kontaktować się z infolinią Google pay można za pomocą adresu e-mail znajdującego się na stronie internetowej Google pay oraz poniżej:

E-mail: [email protected]

Skontaktować się z infolinią Google pay można również za pomocą adresu e-mail który jest głównie zalecany do kontaktu między prasą a infolinią Google Pay ten numer znajduje się na stronie internetowej Google pay oraz poniżej:

E-mail: [email protected]

Kontakt z Google pay można nawiązać również pod adresem ich głównej siedziby. Ten adres można znaleźć na stronie internetowej oraz poniżej:

Adres: Gordon House, Barrow Street Dublin 4 Ireland

Kontaktować się z infolinią Google pay można również przez ich socjalne takie jak: Twitter, WhatsApp oraz Facebook. 

Google pay infolinia telefon

Niestety kontakt telefoniczny z infolinią Google pay jest nie możliwy, dlatego że nie został jeszcze nigdzie podany. Zacząć korzystać z Google pay przez telefon można po dodaniu karty. Wystarczy zrobić jej zdjęcie lub przepisać z niej dane i potwierdzić kodem SMS, który zostanie wysłany przez bank. Telefonem możesz płacić od momentu zweryfikowania karty przez bank.