0

Telekomunikacja Polska telefon

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2019-04-17 17:47:52
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 15:27:30
Telekomunikacja Polska telefon

Telefon Telekomunikacja Polska dostępny dla zainteresowanych. Dane kontaktowe TP dostępne na stronie internetowej. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta TP za pomocą telefonu.

Kontakt Telekomunikacja Polska

Telekomunikacja Polska zapewnia ofertę telekomunikacyjną w Polsce. Telekomunikacja Polska zapewnia kontakt z Działem Obsługi Klienta na kilka sposobów. Do TP SA udostępnione zostały numery telefonów do połączenia z klientem. Kontakt jest możliwy w określonych godzinach pracy infolinii, które są podane na stronie internetowej. Kontakt możliwy jest również za pomocą adresu elektronicznego e-mail. Obecnie po połączeniu się spółek działa jako Orange Polska. Istnieje możliwość kontaktu z Telekomunikacją Polską za pomocą telefonu Orange do infolinii.

Telefon Telekomunikacja Polska

Istnieje sporo numerów telefonów dla osób zainteresowanych. Osobne numery telefonów są przeznaczone do kontaktu w sprawie zainteresowania ofertą, a inne są w przypadku chęci otrzymania pomocy.

Telekomunikacja Polska telefon zakupu

W przypadku chęci zakupu oferty istnieje możliwość zamówienia rozmowy z konsultantem. Należy podać dane, a konsultanci odezwą się do zainteresowanej osoby. Zamówić można rozmowę jako klient indywidualny lub biznesowy. Doradcy klientów indywidualnych pracują od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 22:00 oraz w weekendy od 9:00 do 17:00. Doradcy biznesowi pracują w dni robocze od godziny 8:00 do 22:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00. W niedziele doradcy klientów biznesowych nie pracują. Telefon Telekomunikacja Polska do kontaktu bezpośredniego to numer: 801 234 567 i działa on jako infolinia telefoniczna sprzedażowa.

Telekomunikacja Polska telefon pomocy

W przypadku pomocy istnieją numery telefonów dla zainteresowanych. Klient indywidualny może dzwonić na dwa numery telefonów komunikacji polskiej. Pierwszym jest *100 a drugim 510 100 100. Cena połączenia jest zgodna z cennikiem operatora. Klienci biznesowi również mogą dzwonić w sprawie pomocy na dwa numery telefonów *600 lub 510 600 600. Doradcy są do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 23:00. Jest jeszcze jeden numer telefonu dla pomocy w sprawach zaawansowanej usługi mobilnej. Są to numery *800 lub 510 800 800.

Książka telefoniczna Telekomunikacja Polska

Chcąc uzyskać informacje o dzwoniącym numerze, można skorzystać z tak zwanej książki telefonicznej tp. Warto skorzystać z pomocy konsultantów Telekomunikacji Polskiej, aby poznać informacje o osobach dzwoniących z nieznanego numeru. W książce telefonicznej znajdują się numery osób prywatnych oraz firm. Istnieje możliwość uzyskania numeru telefonu na podstawie informacji dostarczonej o danej osobie.