0

Benex telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2020-03-28 02:53:53
  • Data modyfikacji: 2022-11-21 15:40:04
Benex telefon

Szukasz sposobu na skontaktowanie się z Benex? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której udostępnione zostały wszelkie sposoby kontaktu w tym także telefon Benex. Telefon Benex pozwala na uzyskanie potrzebnych informacji.

Telefon Benex

Jedną z najczęściej wybieranych przez klientów opcji na skontaktowanie się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest możliwość skorzystania z dostępnego na poniższej stronie internetowej telefonu Benex. Jest to dla klientów możliwość bezpośredniej rozmowy z pracownikiem firmy, a także szansa na uzyskanie informacji dotyczących aktualności. Dodatkowo dzięki swojej wiedzy konsultanci obsługujący telefon Benex mogą udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania, czy też niejasności osób dzwoniących. Należy również dodać, że poniżej udostępniony został więcej niż jeden aktualny telefon Benex. Z tego powodu, każdy z dostępnych numerów został odpowiednio i krótko opisany. W znaczący sposób ułatwi to znalezienie klientom odpowiedniego kontaktu. Niestety, ale nie podane zostały żadne godziny, w których telefon Benex jest aktywny dla klientów.

Telefon Benex do spraw sprzedaży detalicznej: +48 61 295 11 11
Telefon Benex do spraw sprzedaży hurtowej: +48 61 295 11 74 lub +48 61 295 15 30
Telefon Benex: +48 61 29 52 927

Benex kontakt

Benex kontakt z klientami realizuje także na inne możliwe sposoby. Pierwszym z nich jest możliwość napisania i wysłania wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to wręcz świetna metoda dla klientów preferujących kontakt za pośrednictwem internetu. W wiadomości należy ująć powód, z jakim klient zwraca się do pracowników Benex, a także dokładnie i ze szczegółami opisać dany problem. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Benex: [email protected]

Bardziej tradycyjną opcją na kontakt z firmą jest wysłanie wiadomości w formie listu na podany poniżej adres korespondencyjny. Opcja ta jest przeznaczona dla wszystkich osób wolących tradycyjne metody kontaktu z firmą Benex. Należy jednak także zaznaczyć, że w przypadku tej opcji, na odpowiedź ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta trzeba będzie poczekać znacznie dłużej. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z innej opcji kontaktu.

Adres korespondencyjny

Biuro i magazyn główny:
BENEX Tomasz Banaszkiewicz
ul. Główna 3
64-412 Chrzypsko Wielkie

Strona internetowa Benex

Dodatkowo na oficjalnej stronie internetowej Benex możliwy jest kontakt z firmą także za pomocą formularza kontaktowego. Przed wysłaniem zgłoszenia klient poproszony zostanie o uzupełnienie pól danymi osobowymi, wybranie tematu zgłoszenia, a także odpowiednie opisanie danej sytuacji. W przypadku formularza kontaktowego klienci na odpowiedź zwrotną będą musieli poczekać maksymalnie do kilku dni roboczych.