0

Limango telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-06-24 07:04:23
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 15:33:21
Limango telefon

Aktualny numer kontaktowy do Limango dostępny na stronie. Infolinia telefoniczna Limango dla klientów. Telefon Limango udostępniony na stronie.

Limango kontakt

Limango kontakt z klientami realizuje zarówno online jak i poprzez telefon Limango. Aby skontaktować się z Limango online, można do tego wykorzystać formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Arkusz został przygotowany dla wszystkich klientów, którzy chcą uzyskać odpowiedzi od konsultantów na wszelkie dodatkowe pytania. Formularz kontaktowy należy odpowiednio wypełnić wszystkimi wymaganymi danymi kontaktowymi oraz wiadomością z zapytaniem do Biura obsługi Klienta Limango. Konsultanci będą starali się jak najszybciej odpowiadać na wszelkie pytania przesyłane przez klientów.

Adres:
Limango Polska Sp. z o.o. c/o Rhenus Logistics S.A.
Łozienica
Ul. Prosta 16, 72-100 Goleniów

Telefon Limango

Oprócz kontaktu online jest dostępna także forma kontaktu poprzez zadzwonienie pod numer prowadzący na telefon Limango. Wszyscy klienci mogą dzwonić na telefon Limango, który działa pod numerem kontaktowym (71) 72 17 777. Wszelkie połączenia przychodzące na telefon Limango obsługiwane są przez konsultantów telefonicznych z Biura Obsługi Klienta. Warto jednak pamiętać o tym, że telefon Limango nie działa całodobowo. Aby skontaktować się z konsultantami, należy dzwonić na telefon Limango od poniedziałku do piątku od godziny 9:30 do 16:30. Warto również wiedzieć o tym, że za połączenia kierowane na telefon Limango pobierane są opłaty zgodne z taryfą operatora.

Telefon: (71) 72 17 777