0

VECTRA telefon

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2018-08-03 03:31:08
  • Data modyfikacji: 2022-09-09 14:11:36
VECTRA telefon

Vectra kontakt telefoniczny - zadzwoń w sprawie internet lub telewizji. Poznaj ofertę Vectra. Sprawdź jak skontaktować się z Vectra. Aktualne dane teleadresowe

Vectra kontakt

Vectra jest spółką akcyjną z siedzibą w Gdyni. Jest to jeden z największych operatorów telewizji i Internetu w Polsce. Oferta Vectra jest korzystna dla klienta, a śledząc często oficjalną stronę Vectra można natknąć się na atrakcyjną promocję Internetu światłowodowego. Aby zyskać jeszcze więcej, Vectra umożliwia wykupienie pakietu Internetu wraz z telewizją, dzięki czemu cena jest znacznie korzystniejsza dla klienta.

Kontakt z Vectrą jest bardzo prosty, ze względu na liczną liczbę salonów w Polsce. Co więcej, Vectra udostępnia numer kontaktowy w celu rozmowy z konsultantem. Na stronie Vectry znajdzie się również czat online, a dla zarejestrowanych strefa klienta Vectra, na której można opłacić rachunki, zarządzać usługami, zamawiać dodatkowe pakiety oraz zgłaszać ewentualne usterki.

Vectra telefon kontaktowy

Aby skorzystać z telefonicznej rozmowy z konsultantem, dostępny jest na stronie Vectra telefon kontaktowy. Podczas rozmowy, można zapytać o zmianę pakietu, nową ofertę czy zgłosić problem z Internetem lub telewizją.

Telefon Vectra w sprawach sprzedażowych:

  • 601 601 601
  • +58 736 50 01

W sprawach obsługi

  • 801 080 180
  • +58 742 65 00

Vectra kontakt online

Aby uzyskać kontakt online, najszybciej jest skorzystać ze strefy klienta, jednak jest to opcja wyłącznie dla zarejestrowanych. Jeśli chcesz poznać ofertę Vectra skorzystaj z czatu na stronie klikając dymek w prawym dolnym rogu lub wypełnij formularz kontaktowy. Możliwe jest również skorzystanie z adresu e-mail.

Vectra e-mail:

Vectra placówki i siedziba

Vectra swoje usługi świadczy w każdym większym mieście. Jeśli nie wiesz, gdzie znaleźć salon Vectra skorzystaj z wyszukiwarki na oficjalnej stronie lub zadzwoń na podany wcześniej numer kontaktowy.

Siedziba Vectra

Vectra S.A.
Gdynia Aleja Zwycięstwa 253, 81-525 Gdynia