0

Berker telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2020-02-09 02:52:48
  • Data modyfikacji: 2022-11-24 16:28:07
Berker telefon

Szukasz sprawdzonych sposobów na kontakt z Berker? Sprawdź poniższą stronę internetową! Umieszczone zostały tu wszelkie aktualne sposoby na skontaktowanie się z firmą w tym także telefon Berker. Telefon Berker to źródło cennych informacji.

Telefon Berker

Pierwszym sposobem na skontaktowanie się z pracownikami Biura Obsługi Klienta firmy jest skorzystanie z udostępnionego na poniższej stronie internetowej telefonu Berker. Daje on klientom możliwość na bezpośrednią rozmowę z konsultantami Berker, a dzięki temu na uzyskanie niezbędnych informacji dotyczących aktualnej oferty firmy. Dodatkowo pracownicy Biura Obsługi Klienta, którzy dostępni są pod telefonem Berker dzięki swojej wiedzy potrafią także odpowiedzieć na wszelkie pytania i niejasności osób dzwoniących. Niestety, ale nie zostały udostępnione godziny funkcjonowania podanego telefonu Berker. Z tego też względu wszyscy klienci zainteresowani kontaktem z firmą, powinni szukać informacji na ten temat we własnym zakresie.

Telefon Berker: +48 32 32 40 100
Fax: +48 32 32 40 150

Kontakt Berker

Inną z możliwości skontaktowania się z firmą jest skorzystanie z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Na podany poniżej adres klienci mogą wysyłać swoje zgłoszenia w formie wiadomości mailowej. Jest to bardzo dobra opcja dla osób preferujących kontakt za pośrednictwem internetu. W wiadomości takiej należy umieścić między innymi temat zgłoszenia, a także dokładnie i ze szczegółami opisać zaistniały problem. Pomoże to znacznie przyśpieszyć znalezienie odpowiedniego rozwiązania konsultantom firmy Berker. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta Berker powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Berker: [email protected] 

Dla osób preferujących bardziej tradycyjne metody kontaktu firma Berker udostępnia także adres korespondencyjny. Na podany poniżej adres klienci swoje sprawy mogą wysyłać w formie listownej. Należy jednak dodać, że w przypadku tej opcji kontaktu, na wiadomość zwrotną trzeba będzie poczekać znacznie dłużej. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z podanego powyżej telefonu Berker.

Adres korespondencyjny Berker

Hager Polo Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 10
43-100 Tychy

Strona internetowa Berker

Na oficjalnej stronie internetowej Berker do kontaktu udostępniony został także formularz kontaktowy. Przed wysłaniem zgłoszenia klient poproszony zostanie o podanie danych osobowych, wybór tematu zgłoszenia, a także dokładne opisanie zaistniałej sytuacji. W przypadku tej metody kontaktu z firmą wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią także zostanie dostarczona do klienta w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.