Sephora telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-10-20 02:57:32
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 15:35:27
Sephora telefon

Skontaktuj się telefonicznie z Sephora poprzez numer dostępny na stronie. Aktualny numer telefonu do Sephora. Infolinia telefoniczna Sephora dla klientów.

Sephora kontakt

Sephora umożliwia swoim klientom kontakt z konsultantami oraz uzyskanie pomocy na wiele różnych sposobów. Kontakt Sephora realizuje między innymi przez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej, który pozwala na skontaktowanie się z konsultantami Biura Obsługi Klienta w sprawach, które związane są we zwrotami, dostępnością produktów w drogeriach czy programem lojalnościowym. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, poprzez wpisanie do niego wszystkich wymaganych danych kontaktowych oraz wiadomości do pracowników. Odpowiednio uzupełniony formularz kontaktowy można przesłać. Konsultanci Biura Obsługi Klienta starają się odpowiadać na wszystkie pytania zadane przez klientów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Zwykle odpowiedź od pracowników można uzyskać w ciągu maksymalnie 2. dni roboczych.

Sephora kontakt online realizuje również poprzez czat online, na którym można odbyć rozmowę z konsultantem. Czat jest obsługiwany od poniedziałku do soboty od godziny 9:00 do 20:00.

Adres:
Sephora Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 92, 00-807 Warszawa

Telefon Sephora

Telefon Sephora działa pod numerem kontaktowym 800 700 807. Warto jednak wiedzieć, że telefon Sephora nie działa przez całą dobę. Telefon Sephora jest dostępny dla dzwoniących jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci obsługują połączenia przychodzące na telefon Sephora od poniedziałku do soboty od godziny 9:00 do 20:00. W pozostałych godzinach zadzwonienie na telefon Sephora jest niemożliwe. Połączenie kierowane na telefon Sephora jest całkowicie darmowe. Telefon Sephora gwarantuje uzyskanie profesjonalnej pomocy w sprawach dotyczących zamówień od konsultantów telefonicznych Biura Obsługi Klienta Sephora.

Telefon: 800 700 807