0

Telefon Traficar

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-01-14 23:29:40
  • Data modyfikacji: 2022-08-30 16:15:55
Telefon Traficar

Skontaktuj się z Traficar za pomocą telefonu podanego na stronie internetowej. Dane kontaktowe Traficar udostępnione zostały dla klientów usługi wypożyczania samochodów. Uzyskaj pomoc od konsultantów Biura Obsługi Klienta Traficar.

Co to jest Traficar?

Traficar to firma świadcząca usługi wynajmu pojazdów w miastach. Traficar posiada aplikację, dzięki której możliwy jest wynajem samochodów na minuty. Na mapie widoczne są pojazdy możliwe do zarezerwowania, które następnie należy zeskanować za pomocą dostępnego kodu QR. Do wyboru klient ma możliwość wynajem samochodu osobowego lub dostawczych marki Dacia lub Renault. Wszystkie koszta podane są dokładnie na stronie internetowej Traficar.

Kontakt Traficar

Warto zaznaczyć, że przed kontaktem z Biurem Obsługi Klienta Traficar można przejrzeć listę najczęściej zadawanych pytań wraz z przygotowanymi do nich odpowiedziami. Znaleźć je można pod odpowiednią zakładką na stronie internetowej Traficar. Jeśli nie ma tam interesujących dla osoby pytań, można skorzystać z formularza kontaktowego, który jest bardzo prosty i intuicyjny. Jedyne dane, jakie należy podać to:

  • imię i naziwsko
  • adres e-mail
  • numer telefonu
  • temat i treść wiadomości

Odpowiedzi są wysyłane przez konsultantów na podany w formularzu adres poczty elektronicznej tak szybko jak to możliwe.

Niestety w przypadku chęci kontaktu bezpośrednio za pomocą adresu e-mail Traficar nie ma takiej możliwości. Na stronie Traficar nie znajduje się specjalnie przygotowany i udostępniony dla klientów adres poczty e-mail Traficar do kontaktu.

Telefon Traficar

Do Traficar możliwy jest kontakt za pomocą telefonu Traficar. Osoby preferujące rozmowę telefoniczną mają taką opcję. Traficar telefon udostępnia na swojej stronie internetowej dla klientów usługi. Telefon Traficar do kontaktu to: +48 123 000 330. Niestety firma nie podała dokładnych godzin działania telefonu Traficar. W sytuacji, w której połączenie na telefon Traficar nie jest odbierane, można skontaktować się z wykorzystaniem innych form kontaktu.

Zakładanie konta Traficar

Aby założyć konto w aplikacji Traficar niezbędnym krokiem będzie fotografia prawa jazdy klienta, które potrzebne jest w celu potwierdzenia tożsamości. Kolejny krok to przelew weryfikacyjny o wartości 1 grosza, jako drugie źródło potwierdzenia tożsamości. Dane konta bankowego zostaną sprawdzone, czy pokrywają się z podanymi danymi w aplikacji. Ostatnim etapem będzie podpięcie karty płatniczej do aplikacji.