0

CenterMed telefon

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2019-12-06 19:28:35
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 16:48:59
CenterMed telefon

Uzyskaj dane kontaktowe w tym telefon do placówek CenterMed. Kontakt z konsultantami możliwy za pomocą telefonu CenterMed. CenterMed telefon dostępny na stronie internetowej.

CenterMed to sieć prywatnych placówek medycznych, oferujących wiele różnych usług. Od opieki medycznej, poprzez medycynę pracy do badań diagnostycznych. Konsultacje można umówić u lekarz pierwszego kontaktu, jak i lekarzy specjalistów.

Kontakt CenterMed

Podstawową formą kontaktu z CenterMed jest uzupełnienie i wysłanie wiadomości przez formularz kontaktowy. W koniecznych do uzupełnienia polach należy podać takie informacje jak:

  • Imię i nazwisko
  • Adres e-mail
  • Telefon
  • Podmiot w CenterMed
  • Treść wiadomości

Dzięki formularzowi można dowiedzieć się o wizytach i świadczonych usługach. Odpowiedź można spodziewać się na jednym z podanych danych kontaktowych. Formularz nie służy do uzyskania recepty online. Recepta online możliwa jest do uzyskania pod odpowiednim linkiem na stronie internetowej CenterMed.

Telefon CenterMed

W przypadku konieczności uzyskania informacji o placówkach CenterMed należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta pod odpowiednim numerem telefonu. Należy pamiętać, że numery telefonów są dostępne dla klientów w odpowiednich dniach i godzinach. Połączenia na telefon CenterMed odbierane są w dni robocze od poniedziałku do piątku od w godzinach od 7:00 do godziny 20:00. W weekendy telefony nie są odbierane przez konsultantów. Do Centrum Obsługi Pacjenta można się dodzwonić za pomocą dwóch numerów telefonów. Jeden z nich to telefon CenterMed: +48 801 404 402, natomiast w przypadku problemów z połączeniem lub zajętą linią można spróbować zadzwonić na drugi udostępniony przez firmę CenterMed numer telefonu. Alternatywny telefon CenterMed do kontaktu pacjentów: +48 146 31 48 10. Pod podanymi numerami telefonów można uzyskać aktualne informacje o lekarzach, wizytach, umówić termin lub dowiedzieć się jakiejś innej informacji o placówkach i usługach. Koszt połączeń telefonicznych jest zgodny z taryfą operatora dzwoniącego.

E-mail CenterMed

W przypadku kontaktu w innych godzinach niż godziny pracy placówek można skorzystać z adresu elektronicznego podanego dla pacjentów do kontaktu. Na adres e-mail: [email protected] można kierować te same pytania co telefonicznie. Odpowiedzi udzielane są przez osoby do tego wykwalifikowane, najszybciej jak to tylko jest możliwe.