0

Karta Krakowska telefon

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2019-03-07 10:03:39
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 11:30:49
Karta Krakowska telefon

Uzyskaj informacje o Karcie Krakowskiej. Telefon Karty Krakowskiej dostępny pod odpowiednim numerem. Kontakt do konsultantów Karty Krakowskiej dla klientów przez telefon.

Czym jest Karta Krakowska

Dzięki Karcie Krakowskiej możliwe jest korzystanie z ulg i zniżek między innymi na komunikację miejską. Obniżki dotyczą nie tylko cen biletów, ale również u wielu innych partnerów w Krakowie. Można skorzystać z ulg w wybranych punktach gastronomicznych, sklepach, budynkach rekreacyjnych, usługach i wiele więcej. W celu uzyskania pełnej listy placówek z dostępnymi obniżkami ze względu na posiadanie Karty Krakowskiej należy skorzystać z oficjalnej strony. Karta Krakowska dostępna jest dla osób jeśli spełniają przynajmniej jeden z tych dwóch warunków:

  • Osoba jest w Krakowie zameldowana na pobyt stały
  • Osoba rozlicza w Krakowie podatek dochodowy od osób fizycznych

Z Karty Krakowskiej mogą korzystać również dzieci osób posiadających Kartę Krakowską. Osoba uprawniona do korzystania z usług Karty Krakowskiej może wybrać jeden z tych nośników do zapisania statusu:

  • Krakowska Karta Miejska
  • Małopolska Karta Aglomeracyjna
  • Krakowska Karta Rodzinna
  • Legitymacja studencka

Kontakt Karta Krakowska

Karta Krakowska posiada swoją infolinię telefoniczną. Telefon Karta Krakowska umożliwia skontaktowanie się z konsultantami Biura Obsługi Klienta. Pod numerem telefonu: (12) 254 14 00 można uzyskać pomoc w przypadku problemów z Kartą Krakowską oraz możliwe jest uzyskanie informacji o Karcie Krakowskiej w przypadku wątpliwości z programem. Do kontaktu został udostępniony telefon Karta Krakowska dla zainteresowanych. Oprócz numeru telefonu dostępny jest także adres e-mail do wysyłania wiadomości pocztą elektroniczną. Pytania można kierować na adres: [email protected]. Biuro czynne jest w godzinach od 8:00 do 20:00 w dni robocze. W weekendy zalecane jest skorzystanie z adresu e-mail.

Telefon Karta Krakowska

Wszelkie pytania związane z programem Karta Krakowska można kierować na numer telefonu Karty Krakowskiej. Telefon Karta Krakowska udostępnia na swojej stronie internetowej wraz z dostępnymi innymi danymi kontaktowymi. Skontaktuj się z konsultantem programu Karta Krakowska pod numerem telefonu: (12) 254 14 00.