ŚLA telefon

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2019-05-15 13:23:47
  • Data modyfikacji: 2022-09-09 12:59:28
ŚLA telefon

ŚLA telefon - Śląskie Laboratoria Analityczne umów się na badania krwi. Zadzwoń na numer telefonu. Dane teleadresowe ŚLA dostępne na stronie.

ŚLA kontakt

ŚLA, czyli Śląskie Laboratoria Analityczne znajdują się w czołówce prywatnych dostawców usług laboratoryjnych w Polsce. ŚLA w swojej ofercie posiada wiele pakietów badań w atrakcyjnych cenach. Laboratoria wykonują morfologię, badanie OB, żelaza oraz szereg innych zaawansowanych badań. ŚLA cennik badań znajduje się na oficjalnej stronie. Skontaktuj się w cele umówienia wizyty.

Kontakt z ŚLA można uzyskać na wiele sposobów. Pierwszym sposobem jest po prostu odwiedzenie oficjalnej strony i już na wejściu wita nas powiadomienie w celu nawiązania kontaktu online z konsultantem. Kolejnym sposobem, który jest najczęściej stosowany to skorzystanie z telefonu ŚLA Telefon obsługiwany jest przez biuro obsługi klienta i nie powinno być problemu z nawiązaniem połączenia. Dostępny jest również formularz kontaktowy, z którego odpowiedź otrzymywana jest na skrzynkę pocztową.

Telefon ŚLA

Aby uzyskać połączenie z konsultantem ŚLA, wystarczy zadzwonić na podany numer kontaktowy. ŚLA telefon obsługiwany jest w godzinach 6:00-17:00 w dni powszednie oraz w soboty 7:00-15:00.

Telefon ŚLA biuro obsługi klienta:

32 416 25 00

BIURO i ŚLA Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Świętochłowice

32 416 25 90

Pracownia mikrobiologii

32 416 25 71

ŚLA kontakt online

W celu uzyskania kontaktu online z ŚLA należy napisać wiadomość w formularzu kontaktowym dostępnym na stronie lub wykorzystać czat online z konsultantem. Czat online ŚLA dostępny jest po kliknięciu ikonki kontaktu w prawym dolnym rogu. Niestety kontakt za pośrednictwem poczty online nie jest na ten moment obsługiwany.

ŚLA dane adresowe

Dane adresowe udostępnione na stronie dają możliwość kontaktu osobistego z profesjonalną obsługą, która pomoże oraz doradzi jaki zakres badań należy wykonać.

BIURO i ŚLA Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Świętochłowice

ul. Wojska Polskiego 16h, 41-600 Świętochłowice

Pracownia mikrobiologii

ul. Wojska Polskiego 16h, 41-600 Świętochłowice

Punkty pobrań dostępne są na stronie internetowej. Wystarczy wejść w zakładce ŚLA punkty pobrań i sprawdzić adres najbliższej placówki.